Seko mums

Jaunumi

Plānots veidot ātrgaitas autoceļus starp lielākajām Latvijas pilsētām

Eksperti kopīgi strādā pie stratēģijas, kas palīdzētu plānot Latvijas valsts autoceļa tīkla attīstību ilgtermiņā. Plānots veidot ātrgaitas autoceļus starp lielākajām Latvijas pilsētām.

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits ar transporta plānotājiem un ekspertiem diskutēja par Latvijas valsts ceļu tīkla attīstību periodā no 2020. līdz 2040.gadam.

Latvijas autoceļu attīstības stratēģija paredz veidot ātrgaitas ceļus starp lielākajām Latvijas pilsētām – tie būs autoceļi ar atdalītām brauktuvēm un divām joslām katrā braukšanas virzienā. Lai pārvietošanās pa šiem autoceļiem būtu droša, uz ātrgaitas autoceļiem paredzēti tikai divlīmeņu pieslēgumi un pārvadi, kā arī paralēlo autoceļu tīkls.

“Lielākie tuvākās desmitgades ceļu attīstības projekti varētu būt Rīgas apvedceļa pārbūve atbilstoši ātrgaitas ceļu standartiem, veidojot to ar atdalītām brauktuvēm un divlīmeņa pārvadiem, un autoceļu no Rīgas apvedceļa uz Jēkabpili un Tukumu pārbūve par četru joslu ceļiem. “Via Baltica” tiks attīstīts par galveno tranzīta artēriju savienojumam ar Rietumeiropu un Skandināviju. Ir jau zināmas iestrādes apvedceļu izbūvei pie Iecavas un Bauskas.”

“Latvijas valsts ceļu” valdes loceklis Mārtiņš Lazdovskis.
Avots: jauns.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
banans
Newest Oldest Most Voted
banans
Guest
banans

2040 gadā beidzot panāksim pasauli ar ūber tehnoloģiju ‘atrgaitas šoseja’ 😀 😀 😀 LOL NAV VĒRC!


Jaunākās

To Top