Pirmdienas vakarā iereibis Renault vadītājs taranē Hyundai spēkratu (video)


Pirmdienas vakarā iereibis Renault vadītājs taranē Hyundai spēkratu (video)

Lai arī cik izmisīgi policisti savās kampaņās stāsta par drošu braukšanu un nesēšanos pie stūres reibumā, dzērājšoferu mazāk nepaliek. Kāds autovadītājs cerēja darba dienas vakarā piedzēries aizstūrēt līdz mājām neviena neievērots. Tomēr šīs plāns izgāzās, izraisot avāriju.

Īsi pirms plkst. 17.00 pievakarē, automašīnu kustība Salaspils ielā, Ķengaraga virzienā, pēkšņi apstājās. Pārējiem braucējiem priekšā saskrējās ”Hyundai” un ”Renault” spēkrati. Visticamāk, šajā gadījumā avārija būtu noformēta pus stundas laikā un abi incidentā iesaistītie jau drīz būtu bijuši mājās, ja vien ”Renault” stūrētājs uzvestos adekvāti.

”Hyndai” īpašnieces vīrs, kas atsteidzās avārijas vietā pēc dažām mnūtēm un centās mierināt stresā esošo dzīvesbiedri, pastāstīja, ka negadījuma iemesls visticamāk ir ”Renault” braucēja aizmiglotais prāts: “(DP: Jūsu sieva bija pie stūres?) Jā, sieva. Es redzēju, ka to vadītāju policisti aizveda. Tur esot cilvēks alkohola reibumā. (DP: Ne veselības kaite, bet tieši saistīts ar reibumu?) Es domāju ka jā, policistiem jāprasa. (DP: Pie stūres bija sieviete vai vīrietis?) Pie šīs mašīnas? Jā, vīrietis.”

Aizkadrā ”Hyundai” vadītāja sarunā ar “Degpunktā” atklāja, ka sadursme notikusi visai negaidīti – viņa braukusi ar visiem kopā vienā auto plūsmā un pēkšņi sajutusi spēcīgu sitienu no aizmugures. Jāpiebilst, ka ”Renault” pēc sadursmes uzreiz neapstājās, bet nobrauca vēl dažus metrus, turpinot taranēt ”Hyundai”. Sākotnējas aizdomas par vainīgā vadītāja reibumu apstiprināja policistu pasniegtais alkometrs. Vīrietis pie stūres sēdies 2,5 promiļu reibumā.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: