Seko mums

Latvijā

Pirmdien Latvijā ceļu satiksmes negadījumos cietuši deviņi cilvēki

foto: lsm

Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši deviņi cilvēki. Starp cietušajiem nav bijis neviens gājējs vai velosipēdists, informē Valsts policija.

Pirmdien ceļu satiksmes negadījumos piecas personas cietušas Rīgas reģionā, divas personas Latgales reģionā, bet pa vienai personai Vidzemes un Zemgales reģionos. Kopumā pagājušajā diennasktī Latvijā reģistrēti 115 ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem Rīgas reģionā fiksēti 76, Vidzemē – 12, Zemgalē – 11, Kurzemē – desmit, bet Latgalē – seši negadījumi.

Kā liecina Valsts policijas apkopotā informācija, pagājušajā diennnaktī par dažādiem Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem noformēti 389 protokoli. Savukārt uz Latvijas ceļiem apturēti astoņi autovadītāji, kuri automašīnu vadīja alkohola reibumā. No tiem Vidzemes reģionā pieķerti trīs dzērājšoferi, Rīgas reģionā pieķerti divi, bet Kurzemes, Latgales un Zemgales reģionos – pa vienam autovadītājam.

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem likumsargi noformējuši 157 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, bet četrus – par agresīvu braukšanu. Visvairāk ātruma pārkāpēju – 42 – pieķerti Rīgas reģionā, bet no visiem četriem agresīvajiem braucējiem trīs apturēti Kurzemē, bet viens – Rīgas reģionā.

Avots: skaties.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top