Seko mums

Amizanti notikumi

Pircējs auto ņēmis pēc izskata, bet apakšā viss izrūsējis

Atomehāniķis iegādājies 10 gadus Latvijā brauktu automašīnu “Honda FR-V”, bet nebija to pirms iegādes pārbaudījis servisā. Pēc apskates izrādās, ka mašīna ir ļoti sliktā stāvoklī, remontarbiem nepieciešams liels budžets.

No ārpuses 10 gadus vecā “Honda FR-V” izskatās ļoti labi, rūsa nav manāma. Tomēr, noņemot riteņu arku paspārņus un bagāžas nodalījuma grīdas dekoratīvos elementus, atklājās, ka automobilis patiesībā ir smagi izrūsējis.

Iepriekšējais automašīnas īpašnieks par tās stāvokli nebija zinājies, jo rūsas lielākajās koncentrācijas vietās bija remontēts ar lētiem paņēmieniem. Aizmugurējā riteņa arkā sliekšņa gals bija aizsmērēts ar kādu smāķi, bet riteņu arkai no iekšpuses bija pieskrūvēts metāla gabals, kas pamatīgā slānī bija noziests ar špakteli un nokrāsots.

Automašīnas jaunais īpašnieks iesaka un atgādina, kad pērkat Latvijā brauktu auto, viennozīmīgi labāk iepriekš iebraukt servisā un apskatīties, kā tas viss izskatās arī no apakšas, lai netiktu pieļauta tāda pati kļūda, kā rezultātā tiek lieki iztērēta nauda.

Avots: delfi.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top