Policijas darbiniece meklē līdzbraucējus pandēmijas laikā (video)


Policijas darbiniece meklē līdzbraucējus pandēmijas laikā (video)

Izrādās sociālā tīkla Facebook grupā “Līdzbraucēji”šobrīd, pandēmjas laikā, gana aktīvi tiek meklēti gan šoferīši, gan kompanjoni garākiem ceļa posmiem. Kāds sociālā tīkla apmeklētājs pamanījis, ka te savu sludinājumu ir ievietojusi Rīgas pašvaldības policijas darbiniece Dace Panga. Tas liek aizdomāties!

Ja Dace Panga tiešām strādā Rīgas pašvaldības policijā, kā pati norādījusi sociālajās vietnes facebook.com profilā, tad uz viņu nedarbojas tie paši likumi, kas citiem? Drīkst ņemt līdzbraucējus arī no citām mājsaimniecībām?

Pašvaldības policija apstiprina, ka Dace Panga tik tiešām ir kārtībsargs. Ar darbinieci ir veiktas pārrunas, jo šāda situācija metot ēnu pār Rīgas pašvaldības policijas darbu kopumā un tāpēc nav pieļaujama. Pārrunu rezultātā Dace Panga atklāja, ka kopš septembra neesot vedusi nevienu līdzbraucēju. Attiecībā uz pēdējiem paziņojumiem par to, ka kāds var pieteikties līdzbraukšanai, viņa esot domājusi tikai par kurjera pakalpojumiem. Piemēram, ja kādam ir nepieciešams nogādāt paciņu.

Vadība ir informēta par notikušo. Pašlaik situācija tiekot izvērtēta.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: