Seko mums

Rīgā

Pie koplietošanas auto stūres pieķer 15 gadus vecu jaunieti

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Vecrīgā draugu kompānijā pie stūres pieķerts piecpadsmit gadus vecs jaunietis. Puisis pie braucamrīka ticis nelikumīgā ceļā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Likumsargu uzmanību piesaistījusi koplietošanas automašīna, kura iebraukusi tikai gājējiem un velosipēdistiem paredzētā ielā. Pāris minūšu laikā policisti reaģēja un ieradās notikuma vietā. Paveroties automašīnā, likumsargam bija skaidrs, ka šoferis noteikti pie stūres ir sēdies dažus gadus par agru. Likumsargs aicinājis jaunekli uzrādīt arī kādu dokumentu. Puisis uzrādījis pasi, kas atklāja, ka jaunietis ir 15 gadus vecs.

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Mirkli vēlāk notikuma vietā ieradušies ceļu policisti, kuri sākuši kārtot ar šo incidentu saistītās formalitātes, sazvanījuši vecākus, kā arī sazinājušies ar uzņēmumu, kuram pieder automasīna. Notikuma vietā ieradies uzņēmuma pārstāvis. Viņš atklāja, ka vienīgais veids, kā nepilngadīgais ieguvis auto atslēgas ir koplietošanas automašīnu iznomāts uz kāda cita cilvēka, pilgadīgas personas vārda.

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Kai raidījums vēsta, pirms pāris nedēļām šim pašam automobilim jau nozagtas atslēgas. Ziņa par šo notikumu nodota arī tuvākajam Valsts policijas iecirknim. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top