Seko mums

CSNg

Pie Ķekavas apļa kravas automašīnai izbirušas alus pudeļu kastes

Uz Rīgas apvedceļa Salaspils-Babīte (A5) pie Ķekavas avarējis kravas auto un satiksme ir bloķēta, mikroblogošanas vietnē “Twitter” informē VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

“Latvijas Valsts ceļi” ziņo, ka negadījums noticis Rīgas apvedceļa posmā Salaspils-Babīte, pie Ķekavas apļa, virzienā uz Babīti. Kravas auto avarējis Rīgas apvedceļa 8,5. kilometrā. Slēgto ceļa posmu iespējams apbraukt gar Pulkarni pa autoceļiem Ķekava-Skaistkalne (P89) un Rīgas HES-Pulkarne (P90).

No kravas automašīnas izbirusi krava – kastes ar alus pudelēm. Pašlaik notikuma vietā strādā policija un ir ierobežota satiksme. Negadījumā neesot cietušo.

Galerija
Skatīt galeriju

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv / LVC
guest
1 Komentāri
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Šis jau nav pirmais gadījums, kad no kravas automasīnas izbirst alus pudeļu kastes. Iepriekš ziņojām, ka 29.jūnijā uz Rīgas apvedceļa Salaspils-Babīte avarējusi kravas automašīna. […]


Jaunākais

To Top