Seko mums

CSNg

Pie Inciema avarē Kravas automašīna, tās vadītājs iet bojā

sadursme.lv

Šodien 14.maijā aptuveni plkst.10.00 pie Inciema, braucot pa autoceļu Rīga – Valmiera, noticis traģisks ceļu satiksmes negadījums. Krava automašīnas vadītājs zaudējis dzīvību.

Pie Inciema, braucot pa A3 autoceļu, kāda kravas automašīna ar smiltīm apgāzusies ceļa malā. Braucamrīka kabīnē iesprostots palika tā vadītājs. Apkārtējie autovadītāji nekavējoties apturēja savus spēkratus un skrēja palīdzēt nelaimē nonākušajam. Lai arī kā aculiecinieki censtos, reālu palīdzību varēja sniegt tikai un vienīgi glābšanas dienesta vīri, kas uz notikuma vietu atbrauca ātri un plašā sastāvā – no Cēsīm, Siguldas un Rīgas.

Glābējiem notikuma vietā bija pamatīgi jānopūlas, jo tik vienkārši tikt pie šofera nebija iespējams, traucēja stipri samīcītie dzelži. Diemžēl, kad šoferis tika atbrīvots un izvilkts ārā no kabīnes, mediķi konstatēja viņa nāvi. Tiklīdz glābēji un mediķi pabeidza darbus, talkā aicināti policijas izmeklētāji, kas ilgi un dikti pētīja smagās tehnikas riepas, šķietami ne bez pamata.

“Valsts policija ap pulksten 11.00 saņēma izsaukumu uz autoceļu A3, Rīga – Valmiera (23.kilometrs), kur pēc sākotnējās informācijas karavas automašīna bija nobraukusi no ceļa braucamās daļas un apgāzusies. Pašlaik policija skaidro notikušā apstākļus,” informē Valsts policija pārstāve Līna Kaļķe.

Notikuma vietā bija redzams, ka bremzēšanas ceļš, kas vairāku metru garumā velkas redzams uz šosejas un stiepjas līdz pat avārijas vietai, liecina, ka kaut kas nogājis greizi ar vienu no priekšējiem riteņiem.

“Viņam riepa plīsa vai kas. Tā ir liela nelaime, cilvēks strādāja, gribēja nopelnīt…, ja es esmu saimnieks un dodu jums ar lāpstu rakt, man ir jāzina, – tas kāts lūzīs vai nelūzīs. Kurš laida to mašīnu pa vārtiem ārā, lai brauktu, tam ir jānes atbildība,”

uzskata netālu avārijas vietai dzīvojošais Vitālijs.

Uzņēmuma firmas pārstāvji atklāj, ka bojāgājušais vadītājs pie viņiem strādāja trīs gadus un bija pieredzējis šoferis ar lielu stāžu, kā arī norādīja, ka smagā automašīna atradās labā tehniskā stāvoklī un bija laikus veiktas visas apkopes.

“Iespējams, kaut kas pakrita zem riteņa, te daudz kas varētu būt. Pats ceļš, varbūt kādā bedrē iebrauca, varbūt kaut kāds akmens ritenī trāpīja. Mašīna taču brauc piekrauta, 40 tonnas. Uzbrauc, parādās plaisas un, iespējams, sprādziens. Riteņi bija darba kārtībā. Izmeklētāji apstiprināja, ka ar riteņiem viss esot kārtībā,”

norāda uzņēmuma pārstāvis.

Par notikušā cēloņiem tagad izšķirošs vārds būs jāsaka aculieciniekiem un policijas ekspertiem.

Avots: sadursme.lv un skaties.lv
guest
5 Comments
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Melo
Melo
1 month ago

Notika ap 10,izsauc palīdzību 11.Bravo līdzcilvēki!!!!

Marss
Marss
1 month ago
Reply to  Melo

Tagad jau vieglāk nofilmēt, nekā sniegt palīdzību. Kā arī izrādās ļoti daudzi pat nezina pašu vienkāršo pirmo palīdzību ko nepieciešams zināt iegūstot autovadītāja tiesības. Reiz studenti veica aptauju kur jāzvana kad nepieciešama palīdzība, daudzi atbildēja 02. Diemžēl vēl nezina ka 112 ir palīdzības dienests, 110 policija, 113 neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta nr.

Marss
Marss
1 month ago

Ieteikums ‘Sadursme’ ,jums būtu jāpadomā palaist kaut vienu video ik pa laikam atkārtojot, kur zvanīt ārkārtas situācijās un ko darīt kad nepieciešama palīdzība.

trackback

[…] jau ziņojām, 14. maijā, uz autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunija notika traģisks negadījums. Tajā dzīvību zaudēja kravas transportlīdzekļa vadītājs. Šī traģiskā negadījuma sekas […]

haismatty
haismatty
29 dienām ago

comprar kamagra en madrid [url=https://abcialisnews.com/]Cialis[/url] Buy Legit Doxycycline Cialis Zithromax Strengths


Jaunākais

Seko mums

To Top