Pie dzīvokļu nama nodeg nesen iegādāts “Mercedes”, iespējams, atriebības dēļ


Pie dzīvokļu nama nodeg nesen iegādāts “Mercedes”, iespējams, atriebības dēļ
foto: skaties.lv

Čiekurkalnā, nesen iegādāta “Mercedes” automašīna no Vācijas ar vēl nenomainītām numura zīmēm nodega daudzdzīvokļu namu pagalmā. Ēkās dzīvojošie uzskata, ka mašīna nodedzināta atriebības dēļ, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Dzīvokļu namā dzīvojošais pāris nakts vidū uztrūkās no skaļa blīkšķa un piegājuši pie loga, ieraudzīja degošo automašīnu. ”Tas bija šausmīgi. Naktī visi trūkāmies augšā. Es domāju, ka gāze plīsa kaut kur,” stāsta liesmojošā auto īpašnieka kaimiņiene. Cilvēki izskrēja ārā un kāpa savos spēkratos, lai pabrauktu nostāk no liesmojošā “Mercedes” automobiļa. Pēc neilga mirķa ieradās arī Valsts ugundzēsēju un glābšanas dienests, kas nekavējoties uzsāka darbu, pārliecinājās, ka mašīnā neviena nav un apdzēsa liesmas.

Kaimiņiene uzskata, ka auto aizdegšanās nakts vidū nav bijis negadījums, un auto īpašniekam kāds vēlējies atriebties. Policija pašreiz skaidro notikuma apstākļus, kā arī to vai šī patiešām bijusi ļaunprātīga dedzināšana. Vairāk uzzini skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Degpunktā

2
Izsaki savas domas...

avatar
1
1
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
GansKeny
Newest Oldest Most Voted
Keny
Guest
Keny

Galīgi nav žēl. Mercedesi tāpat vien nedeg! Gan jau īpašnieks kārtējais uzmetējs, kam uzmestie atriebās!

Gans
Guest
Gans

Kādam noteikti vienkārši skauž no tā, ka cilvēki labāk dzīvo par citiem

Citi šobrīd lasa: