Pēdējā braucienā pavadīts traģiski bojāgājušais motociklists


Pēdējā braucienā pavadīts traģiski bojāgājušais motociklists
Ekrānuzņēmums no video

Sestdien, 12. septembrī, notika traģiskā negadījumā pie Dienvidu tilta bojā gājušā motociklista bēres. Iepriekš sociālajā tīklā Facebook.com viņa draugi aicināja godināt motociklista piemiņu, kopīgi dodoties piemiņas braucienā.

Kā vēsta publikācija sociālajā tīklā, piemiņas brauciens sācies no degvielas uzpildes stacijas “Circle-K” Juglā un, motociklistu kolonā, turpinājies līdz Jaunciema kapiem.

Video publicējis Alexander Veredenko:

Kā jau iepriekš ziņojām, 6. septembrī, pulksten 19:36, netālu no Dienvidu tilta, Slāvu ielā, Rīgā, pretī mājai Zilupes ielā 31. traģiskā un mīklainā negadījumā bojā gāja motocikla vadītājs. Valsts policija publicēja automašīnu fotogrāfijas, kuru vadītāji varēja būt liecinieki negadījumam. Policija aicina atsaukties visus negadījuma aculieciniekus, zvanot uz telefona numuriem: 67219765, 26467582 (darba dienās no pulksten 8:00 līdz 16:30) vai uz telefona numuru 110 (jebkurā diennakts laikā).

Avots: sadursme.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

6
Izsaki savas domas...

avatar
1
5
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6
VernersEvitaesAgneseErls
Newest Oldest Most Voted
Laila
Guest
Laila

Visiem šāda tipa transportlīdzekļu vadītājiem jāvelk dzeltenās vestes, bet tiltu pievedceļiem un arī gājēju pārejām jābūt labāk apgaismotiem. Mijkrēslis, migla, ēnas… Šādi trağiski gadījumi jebkuram autovadītājam ir biedējoši. Neviens nevēlas tikt iesaistīts csn!!! Līdzjutība bojāgājušā ğimenei un visai kopienai!

Erls
Guest
Erls

Vari vilkt kaut roza vesti un izputeju vispar noņemt,tapat atradisies pajols kas moto neredz un nedzird,vai speciāli neredz.

Agnese
Guest
Agnese

Piekrītu, mūs ar vienu dienu stūma ārā no mūsu joslas, bija gaiša diena un mūs nevarēja neredzēt. Skumji ka ir auto vadītāji kas “neredz” močus…

es
Guest
es

stulbi ir ar moci braukt!

Evita
Guest
Evita

PILNĪBĀ PIEKRĪTU, spilgtām vestēm būtu jābūt OBLIGĀTĀM, pie tam, nekad neaizmirstiet, ka uz moča jūs no asfalta maigā pieskāriena skar tikai plāna ādas vai kevlara kombinezona kārtiņa. Labu veiksmi.

Verners
Guest
Verners

👍

Citi šobrīd lasa:

Hide picture