Pēcpusdienā gaidāma palēnināta satiksme Jūrmalas un Saulkrastu virzienā


Pēcpusdienā gaidāma palēnināta satiksme Jūrmalas un Saulkrastu virzienā
Apriņķis.lv

Tā kā uz Jūrmalas šosejas (A10) un Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļa posmā notiek ceļa remontdarbi, tad šodien, piektdienas pēcpusdienā pierīgā, Jūrmalas un Saulkrastu virzienā satiksme būs palēnināta, informē “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Tā kā šodien pēcpusdienā daudziem, iespējams, ir ieplānots doties atpūtā ārpus rīgas, LVC aicina savlaicīgi plānot savus braucienus, izvēlēties laiku ārpus ierastajām sastrēgumstundām un rēķināties ar papildu laiku ceļam. LAi ērtāk un ātrāk nokļūtu Jūrmalā un Vidzemes piekrastes ciematos, iespējams izmantot elektrivilcienu satiksmi, bet caurlaides iebraukšanai Jūrmalā iegādāties attālināti.

LVC ziņo, ka Jūrmalas šosejas (A10) remontdarbu zonā no Rīgas robežas līdz Jūrmalai satiksme tiek organizēta pa Rīgas virziena brauktuvi pa divām joslām katrā virzienā. 

Autovadītājiem jāpievērš īpaša vērība ceļazīmēm pie divlīmeņu mezgla Jūrmalas šosejas krustojumā ar Rīgas apvedceļu, jo asfaltēšanas laikā satiksmes mezgla nobrauktuves ir slēgtas – satiksmes organizācija tur var tikt mainīta katru dienu!

Arī uz Saulkrastu apvedceļa (A1) no Lilastes līdz Zvejniekciemam notiek būvdarbi. Patlaban tur ir viens ar luksoforiem regulēts posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Vēl Rīgas apkārtnē turpinās remontdarbi uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz Misas tiltam. Satiksme tur tiek organizēta pa vienu brauktuvi abos virzienos. Savukārt uz Daugavpils šosejas (A6) starp Skrīveriem un Aizkraukli remontposmā ir divi ar luksoforiem regulēti posmi un slēgts ceļa Bauska–Aizkraukle (P87) pieslēgums Daugavpils šosejai un satiksme ir novirzīta pa Jaunceltnes ielu Aizkrauklē.

Kopumā gandrīz 60 valsts autoceļu posmos notiek remontdarbi, to skaitā uz 15 tiltiem un ceļu pārvadiem. LVC aicina autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, plānojot savus braucienus, kā arī ievērot visus ierobežojumus un luksoforu signālus būvdarbu posmos.

Avots: lvceli.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: