Seko mums

Dažādi

Pašvaldības policija pieķer meklēšanā izsludinātu personu aiz zagta auto stūres

foto: skaties.lv

Rīgas pašvaldības policijai nesen izdevies atrisināt kādu kriminālpolicistiem uzticētu lietu. Kārtības sargi atguvuši iepriekšējā dienā galvaspilsētā nozagtu auto un aizturējuši meklēšanā izsludinātu personu.

Vakara pusē Nestes ielā patruļpolicijas uzmanību piesaistīja kāds vecs, sarkans “golfiņš”, kas “palēkdamies” aizbraucis pa nelīdzeno zemes ceļu. Lai noskaidrotu, kurp tad šoferis tā steidzas, policisti nolēmuši auto apturēt.

Jau sākotnēji policistiem izraisījis aizdomas, ka kaut kas nav kārtībā, jo kad policisti palūdza šoferi noslāpēt automašīnu, šoferis to izdarījis, izmantojot vadus, kas bija panelī, nevis atslēgu. Pats auto vadītājs skaidrojis, ka to viņam iedevis tēvs, kurš, kā izrādās, neesot iedevis ne atslēgas, ne izvietojis numurzīmi auto priekšā. Pārbaudot auto datus, izrādījās, ka spēkrats ir izsludināts meklēšanā. Vēlāk atklājās ka arī pats gados jaunais šoferis tiek meklēts.

Šis autovadītājs nonācis aiz restēm, savukārt abi viņa stūrētajā automobilī sēdošie pasažieri bijuši spiesti uzkavēties, līdz notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti, kuri jau bija uzsākuši zagtā auto meklējumus. Tāpat notikuma vietā ieradies arī kāds pensionārs, kurš ir pats nozagtā auto saimnieks.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top