Pašvaldības policija atgādina Kuldīgā ievērot Ceļu satiksmes noteikumus


Pašvaldības policija atgādina Kuldīgā ievērot Ceļu satiksmes noteikumus

Kuldīgas novada pašvaldības policija atgādina autovadītājiem Kuldīgas pilsētā ievērot Ceļu satiksmes noteikumus. Regulāri pārkāpumi tiek novēroti trīs lokācijās – stāvvietā pie lielveikala “Rimi”, krustojumā pie Kuldīgas tiesas un krustojumā starp Planīcas un Mucenieku ielām (blakus alkohola veikalam “Saldo”).

Arvien vadītāji pārkāpj noteikumus stāvvietā pie lielveikala “Rimi”, iebraucot no pretējās joslas, kā arī savu spēkratu novieto pretēji braukšanas virzienam. Laika stāvvietā autovadītāji drīkst iebraukt tikai no apļa puses. Kuldīgas novada pašvaldības policija daudzus vadītājus ir brīdinājusi un lūdz vadītājiem rūpīgi sekot līdzi ceļa zīmēm un brauktuves marķējumam.
Ļoti regulāri un klaji pārkāpumi fiksēti krustojumā pie Kuldīgas tiesas (Kalna un Baznīcas ielas krustojumā). Jūnijā pirms krustojuma tika uzstādīta “Stop” zīme (neapstājoties tālāk braukt aizliegts), kuru autovadītāji ignorē. Kuldīgas novada pašvaldības policija un Valsts policija lūdz autovadītājiem pilnībā apturēt spēkratu pirms krustojuma, lai neradītu avārijas situācijas, kā arī, lai vadītājiem nebūtu jāpiemēro naudas sodi.

Savukārt krustojumā starp Planīcas un Mucenieku ielām autovadītāji, izbraucot no stāvvietas, kas atrodas tieši blakus veikalam “Saldo”, pārbrauc pāri divām nepārtrauktajām līnijām, neatļauti šķērsojot divas joslas un pārkāpjot Ceļu satiksmes noteikumus. Par šādu pārkāpumu pienākas ne tikai naudas sods, bet arī soda punkti.

Kuldīgas novada pašvaldības policija atgādina, ka autovadītājiem rūpīgi jāseko līdzi ceļu zīmēm, to skaitā pilsētas viesiem. Sadarbībā ar Valsts policiju, kārtības sargi uzraudzīs, lai noteikumu izpilde noritētu korekti.

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: