Pasta sūtījumus ar vien biežāk piegādās, braucot ar elektromotorolleriem


Pasta sūtījumus ar vien biežāk piegādās, braucot ar elektromotorolleriem
foto: skaties.lv

Latvijas turpmāk arvien biežāk brauks ar elektromotorolleriem. Novērots, ka šie braucamrīki ļauj pastniekiem ātrāk un ekonomiskāk piegādāt sūtījumus, informē TV3 raidījums “900 sekundes”.

Stende ir viena pirmajām pilsētām Latvijā, kur sūtījumi tiek piegādāti ar elektroskūteri. Pastniece Rita Trusova stāsta, ka pirmajā laikā braukšana bijusi satraucoša, taču tagad pēc vairākiem mēnešiem braukšana veicas pavisam labi.“Sākumā braukt bija bail pa grants ceļiem, mums ir lauku ceļi arī. Ļoti grūti bija iesākt. Es esmu jau pieradusi, nu jau kāds trešais mēnesis,” saka Rita.

Ekrānuzņemums / 900 sekundes

Stendes pasta nodaļas vadītāja Solvita Skudra norāda, ka rollera izmantošana būtiski uzlabo darba ātrumu. Pastniekam jāpagūst apbraukāt ne tikai Stendi, bet arī apkārtnes pagastus. “Pastniekam vēl ir lauku teritorijas, tas ir Lībagu pagasts, Birzmaļi un Ģibuļu pagasts, aiz sliedēm vēl ir Ratnieki. Tālu jārauc, kopā pastniekam ir 30 kilometru,” saka “Latvijas Pasta” Stendes nodaļas vadītāja.

Kā vēsta raidījums, šovasar pastnieki izmantoja 11 motorollerus, deviņi no tiem ir elektroskūteri. Aukstākos laika apstākļos pastnieki brauks ar automašīnām, bet ir ieplānojis nākamvasar rolleru skaitu palielināt. Vairāk uzzini, raidījuma “900 sekundes” sižetā.

Avots: skaties.lv/900 sekundes

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: