Pasaules golfa leģenda Taigers Vudss iekļuvis smagā autoavārijā, nopietni kāju ievainojumi (video + foto)


Pasaules golfa leģenda Taigers Vudss iekļuvis smagā autoavārijā, nopietni kāju ievainojumi (video + foto)

Pasaules golfa leģenda Taigers Vudss otrdien guva kāju ievainojumus autoavārijā, viņa automašīnai apgāžoties pie Losandželosas, un viņam tika veikta operācija, paziņoja varas iestādes un viņa menedžeris.

Vudss bija viens savā automašīnā un pēc avārijas tika izvilkts no tās, paziņoja Losandželosas apgabala šerifa departaments. Avārijā nebija iesaistītas citas automašīnas.

Ātrā palīdzība Vudsu nopietnā stāvoklī aizveda uz slimnīcu.

“Taigers Vudss vakar no rīta Kalifornijā iekļuva vienas automašīnas avārijā, kurā viņš guva daudzus kāju ievainojumus,” sacīja golfera menedžeris Marks Steinbergs. “Viņam pašlaik tiek veikta operācija, un mēs pateicamies jums par privātumu un atbalstu.”

Telekanāla KABC-TV helikoptera veiktā filmēšanā virs avārijas vietas bija redzams uz sāniem apgāzies automobilis ar ievērojami bojātu priekšgalu un piepūstiem gaisa spilveniem uz autoceļa pie kalna nogāzes.

Kad cita automašīna apstājās, lai palīdzētu Vudsam, tajā ietriecās vēl kāda automašīna. Šajā autoavārijā gan neviens netika ievainots.

Vudss nedēļas nogalē uzturējās Losandželosā kā “Genesis Invitational” turnīra programmas vadītājs un pasniedza šī turnīra balvu. Viņam bija paredzēts pirmdienu un otrdienu pavadīt filmēšanā ar “Discovery Inc.” piederošo GOLFTV, ar kuru Vudsam ir noslēgts līgums.

Avots: la.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Edvards
Newest Oldest Most Voted
Edvards
Guest
Edvards

Nu bet aiziet, 21. Gadsimts izdariet ta lai uzspiežot uz bildes viņa palielinātos 🤦🏼‍♂️

Citi šobrīd lasa: