Pārsimt metru pirms mājām auto sadursmē dzīvību zaudē vīrietis (video)


Pārsimt metru pirms mājām auto sadursmē dzīvību zaudē vīrietis (video)

Braucot Daugavpils virzienā dažus kilometrus aiz Jēkabpils, 7. septembrī daudzi autovadītāji bija spiesti redzēt nepatīkamus skatus. Kādā krustojumā bija saskrējušies vairāki spēkrati un viens no šoferiem gājis bojā, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Asfalts nokaisīts ar atlūzām, un satiksme pilnībā apturēta – šāds skats šodien pusdienas laikā aculieciniekiem pavērās šosejas Rīga-Daugavpils 158. kilometrā. Jau pēc dažām minūtēm palīgā četru incidentā iesaistīto auto šoferiem steidza ugunsdzēsēji, mediķi un policija. Kad satiksme atkal tika atjaunota, braucējiem pavērās nepatīkams skats un vairums šoferu tālāk ceļu turpināja daudz lēnāk nekā to iesāka.

“Nopietni ”sabučojušās” automašīnas, ļoti nopietni izskatās. Viena mētājas uz lauka, pat motors šķiet aizlidojis,” komentē kāds autovadītājs, kurš pēc negadījuma brauca garām notikuma vietai.

Negadījumā gāja bojā kāds 78 gadus vecs vīrietis, kurš uz lielceļa veica kreiso pagriezienu, lai turpat dažus simtus metru tālāk nonāktu mājās. Vieglā spēkrata aizmugurē nebremzējot ietriecās mikroautobuss, kas mazāko braucamrīku iestūma pretējā joslā, kur tieši tobrīd tuvojās kravas automašīna. Sadursmē cieta arī pats vaininieks – mikroautobusa šoferis, kāds 18 gadus vecs puisis.

Kravas auto vadītājs palika neskarts, un vēl viena spēkrata vadītājs tika cauri sveikā – viņa mašīnai uzlidoja lauskas, nodarot bojājumus vien dzelžiem.

“Šiem vadītājiem, kas bija uz vietas, tika veikta alkohola pārbaude organismā, kas uzrādīja negatīvu. Procesa ietvaros tālāk tiks noskaidrots, kas ir bojāgājušais un kas slimnīcā nogādātais,” komentē policijā.

Iemesli, kāpēc gados jaunais braucējs ietriecās uz šosejas stāvošā spēkratā, vēl tiek skaidroti. Nevar izslēgt iespēju, ka puisis skatījās telefonā vai varbūt iesnaudās, iespējams, vainojams pieredzes trūkums. Nav izslēgts, ka pārkāpts atļautais braukšanas ātrums – 70 kilometri stundā. Turklāt atjaunotais ceļa segums varēja būt slidens. Policijā pret šoferi ir sākts kriminālprocess.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: