Pārmērīga uzdzīve namā Liepājā izraisa ugunsgrēku (video)


Pārmērīga uzdzīve namā Liepājā izraisa ugunsgrēku (video)

Liepājā, Viršu ielā, kādas mājas trešā stāva dzīvoklī, kur mitinājās māte ar dēlu, regulāri notika uzdzīve, taču kārtējā ballīte pagājušajā piektdienā liktenīgi beidzās ar ugunsgrēku un sabojātām brīvdienām vairākiem namā mītošajiem, vēsta “Degpunktā”.

Piektdien īsi pēc plkst. 20.00 vakarā Liepājā, Viršu ielas apkaimē, mītošo ļaužu mieru iztraucējušas sirēnu skaņas. Nonākot otrpus namam, kur bija piestājuši vēl vairāki ugunsdzēsēju auto, video autoram, aculieciniekam bija grūti slēpt izbrīnu.

“Degpunktā” izdevās aprunāties ar ļaudīm, kuri atradušies mājās laikā, kad kaimiņu dzīvoklī izcēlies ugunsgrēks. Viens no pirmajiem to sajutis vīrs, kurš mitinās tieši virs izdegušā dzīvokļa. Kad viss sācies, nekas nav liecinājis par to, ka uguns ieskriesies.

“Sākumā sajutu smaku. Nogāju lejā, pieklauvēju. Atvēra sieviete. Tajā brīdī no dzīvokļa nāca nedaudz dūmu. Viņa pateica: “Mēs degam! Es jau esmu izsaukusi ugunsdzēsējus.” Un es atgriezos savā dzīvoklī,” stāsta kaimiņš Živko.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes operatīvais dežurants Lauris Bullis stāsta, ka glābēji, lietojot trīsposmu izbīdāmās kāpnes, izglāba divus cilvēkus. Savukārt caur kāpņu telpu, izmantojot glābšanas maskas, tika izglābti vēl pieci cilvēki. Evakuēti no kāpņu telpas vēl četri cilvēki. Cietuši no šiem cilvēkiem kopumā trīs.

20 kvadrātmetrus plašais ugunsgrēks veiksmīgi likvidēts. Ugunsdzēsējs-glābējs norāda, ka vismaz notikuma vietā tā arī nav izdevies noskaidrot, kas izraisījis postošo ugunsnelaimi. Ar tā iemeslu noskaidrošanu nodarbojas Liepājas policisti.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: