Seko mums

CSNg

Pārgalvīgs “Opel Zafira” vadītājs izraisa četru automašīnu sadursmi uz Rīgas apvedceļa

Pirmdien, 16.marta pēcpusdienā Sadursme.lv saņēma ziņu no aculieciniekiem par nopietnu negadījumu uz Rīgas apvedceļa, netālu no Upesciema. Avārijā iesaistītas četras automašīnas – trīs vieglie spēkrati un viens kravas automobilis. Kā zināms, bija cietušie.

Pēc informācijas, ko sniedz negadījuma aculiecinieki, sadursmi izraisījis melnā ”Opel Zafira” vadītājs, kurš taisnā un labi pārredzamā ceļa posmā, traucoties Salaspils virzienā, pēkšņi iebraucis pretēja joslā.

Spēkrats sāniski uztriecies ”Volvo” kravas auto, bet mirkli vēlāk ielidojis ”Volkswagen”, kas kolonnā braucis aiz minētā smagā. Pēc sekundes sekojis arī trešais trieciens, ”Opel Zafira” pēc frontālas sadursmes ar automašīnu ”Ford” ielidojis grāvī.

Kravas automašīnas ”Volvo”, kā arī automašīnas ”Volkswagen” vadītājiem neatliekamā medicīniskā palīdzība nebija nepieciešama, taču gan negadījuma izraisītājam no ”Opel”, gan ”Ford” spēkratā sēdošajiem, tostarp arī grūtniecei, tika sniegta palīdzība un cietušie nogādāti medicīnas iestādē.

Policija šā incidenta iemeslus izmeklēs kriminālprocesa ietvaros.

Avots: skaties.lv / Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top