Pārgalvīga BMW vadītāja, veicot apdzīšanu uz slidena ceļa, izraisa smagu sadursmi (video)


Pārgalvīga BMW vadītāja, veicot apdzīšanu uz slidena ceļa, izraisa smagu sadursmi (video)

Avārija ar smagām sekām pēcpusdienā notika Ādažu novadā uz Tallinas šosejas. Šoreiz par vienu no iemesliem var saukt slideno ceļu, taču tomēr pat galvenais būtu neapdomīgs manevrs un, iespējams, pārlieka steiga. Notikušais ir nofilmēts no iesaistītā spēkrata videoreģistratora.

Bija ap plkst. 14.30, kad kādai sievietei pie “BMW” stūres izlikās, ka priekšā braucošais spēkrats ceļu mēro par lēnu. Apvidnieka stūrētaja pieņēma lēmumu mašīnu apdzīt un, visticamāk, kādā cita dienā, kad ceļš nebūtu apsnidzis un apledojis viss būtu beidzies bez sekām, taču jau pabeidzot manevru un atgriežoties savā joslā spēkrats sagriezās sāņus un vairs nebija nekādi valdāms. Sadursme ar pretim braucošu ”Volvo” bija neizbēgama.

”Volvo” vadītājs negadījumā tika cauri bez traumām, bet diviem cietušajiem, to skaitā arī ”BMW” sturētājai mediķi konstatēja vairākus nopietnus ķermeņa ievainojumus. Abas automašīnas avārijā cietušas pamatīgi un diez vai būs remontējamas. Valsts policijas pārstāvji aicina ņemt vērā laikapstākļus, pa brauktuvēm pārvietoties izvēloties atbilstošu ātrumu, savlaicīgi gatavoties manevriem un nopietni izvērtēt nepieciešamību veikt apdzīšanu.

Avots: skaties.lv
guest
6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jonis
Jonis
1 month ago

Domāja nopirka BMW un uzreiz kļuva par Braucēju

omars
omars
1 month ago
Reply to  Jonis

tikai bmw viņai nopirka vīrs

Ikhhhhg
Ikhhhhg
1 month ago
Reply to  Jonis

Domāja ka bmw ir supervaroņa cienīgs auto

Matīss
Matīss
1 month ago

Par sievieti iekš BMW pat nav ko runāt. Tur viss ir skaidrs.
Bet džeks iekš VOLVO – ko viņš darīja pie stūres? Ēda, regulēja radio, piesmēķēja cigareti? Kāpēc viņš neskatījās uz ceļu? Kāpēc sāka bremzēt pāris metrus pirms sadursmes?

Sadursme varēja būt daudz maigāka vai pat nebūt, ja tas, piedodiet, mudaks būtu novērtējis situāciju uz, ceļa. Jebkurš kaut cik pieredzējis autovadītājs būtu nometis ātrumu šajā situācijā, jebkurš. Tagad arī šie abi jampampiņi to darīs, beidzot sāks novērtēt situāciju uz ceļa.

Murgs
Murgs
1 month ago

Autoskolā būtu jāmāca kā iebraukt vai izbraukt no ledus risēm. Tas pats gadās braucot pa tramvaja sliedēm. Visur tiek ieteikts neveik straujas kustības ziemā ar stūri. Šajā gadījumā no sānslīdes var paglābt tikai ātra stūres pagriešana ceļa virzienā.

Matīss
Matīss
1 month ago
Reply to  Murgs

Kad mācījos autoskolā, man bija jauns un progresīvs instruktors, kurš šo iemācīja.

Ir instruktori, kuri to māca. Kā arī ir ekstrēmās braukšanas kursi. Drīzāk kādu daļu no tiem vajadzētu padarīt par obligātu.

Citi šobrīd lasa: