Seko mums

Ieteikumi

Pareizs veids, kā izvilkt auto no grāvja

Bieži iespējams ievērot auto, kas ieslīdējis grāvī vai nu sliktu laikapstākļu, vai citu iemeslu dēļ. Ja negadījums nav nopietns, grūtības izraisa auto novietošana atpakaļ uz ceļa.

Atsaucīgi garāmbraucēji var būt viena no iespējām, kā izlabot situāciju, tomēr var gadīties, ka zināšanas ir nepietiekamas un tad situācija tiek sarežģīta.

Raidījumā Zebra tiek sniegti vienkārši, bet vērtīgi padomi, kā izvilkt grāvī ieslīdējušu auto, neapdraudot ne sevi, ne pašu automašīnu.

Būtiskākais faktors ir saistīts ar redzamību. Gan mašīnai, gan negadījumā iekļuvušajai personai ir jābūt labi redzamiem. Tas nozīmē, ka automobilim jāieslēdz avārijas gaismas, bet pašam jāuzvelk atstarojošā veste. Tāpat nepieciešams pirms negadījuma vietas novietot avārijas trijstūri.

Auto vilkšanas process var būt sarežģīts, tādēļ jāseko konkrētiem norādījumiem, kuri tiek skaidroti raidījumā. Tādi sīkumi, kā striķa nostiepšana un auto “spolēšana” vilkšanas procesā var šķist nenozīmīgi, taču tie var izraisīt situācijas pasliktināšanos, ja netiek ievēroti.

Avots: tvnet.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top