Pārdaugavas šķērsielas stabiņiem pievienojas ātrumvaļņi


Pārdaugavas šķērsielas stabiņiem pievienojas ātrumvaļņi
foto: Ekrānuzņēmums/Zebra

Šķērsiela Pārdaugavā papildināta ar papildus satiksmes drošības elementiem, jo tagad tajā izvietoti ne tikai stabiņi, bet arī “gulošie policisti”, jeb ātrumvaļņi, vēsta raidījums “Zebra”.

Kā jau raidījums “Zebra” iepriekš vēstīja, Pārdaugavā šķērsielā viena kvartāla garumā kopumā ir izvietoti kādi 70 mietiņi. Taču tagad parādījies jauns elements. Kā noskaidroja raidījums, citiem privātmāju iedzīvotājiem Rīgā ir arī iespēja šādi “izdekorēt” savas ielas.

foto: Ekrānuzņēmums / Zebra

Raidījuma vadītājs Pauls Timrots skaidro: “Izrādās, ka Rīgas domes Satiksmes departaments šādas “atrakcijas” saskrūvējis par 2500 eiro… Nezinu, cik tie “gulošie” maksā, diez vai vairāk. Ja jums gribas, lai arī jūsu ielā ir tikpat krāšņi ar atstarojošiem stabiņiem, nav problēmu. Sūtiet vēstuli Rīgas domes Satiksmes departamentam, es neredzu iemeslu atteikt. Ja jau Šķērsielai iedeva… Vienu vārdu sakot, “pa lēto” varam izdekorēt visu Rīgu ar šādiem plastmasas elementiem.” Pauls arī liek aizdomāties, vai tiešām vienā vietā nepieciešams izvietot gan “gulošos policistus”, gan stabiņus. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Zebra” sižetu.

Nesen sadursme.lv vēstīja, ka Sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” sākta parakstu vākšana par atteikšanos no ātrumvaļņiem, jeb “guļošajiem policistiem”.

Avots: Zebra

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
AlisicaAlisica
Newest Oldest Most Voted
Alisica
Guest
Alisica

mmm

Alisica
Guest
Alisica

💋 ­P­u­sa­­­u­d­­­ž­u i­­nc­­­īt­i­s v­ē­l­a­­s s­m­a­­gu s­­e­k­s­u – http://lv17.club

Citi šobrīd lasa: