Pārdaugavā policisti veikala apsargam palīdz notvert bezkaunīgu zagli (video)


Pārdaugavā policisti veikala apsargam palīdz notvert bezkaunīgu zagli (video)

Pavisam nesen Pārdaugavā, pateicoties kāda apsarga neatlaidībai, policistu rokās nonācis zaglis, kurš ne tikai vairākkārt apzadzis vietējo veikalu, bet varētu būt saistīts arī ar kādu citu noziegumu policistu rokās, vēsta “Degpunktā”.

Rīta agrumā Pārdaugavas ielās patrulējošie policisti ievērojuši savādu ainu – tālumā uz ielas bija parādījušies divi skrienoši vīrieši un radies iespaids, ka viens otru ķer. Taču kamēr vīri centušies saprast, kas īsti notiek, abi skrējēji pietuvojušies un kļuvis skaidrs, ka tik tiešām kāds gados vecāks kungs izmisīgi cenšas panākt priekšā skrienošo.

Vīri nedaudz pielikuši soli un drīz vien abi panākti.

Atklājās, ka viens no vīriešiem ir kāda pārtikas veikala darbinieks, kurš esot skrējis pakaļ veikala zaglim. Darbinieks skaidroja, ka vīrietis esot ienācis veikalā, pievācis pilnu maisu ar pārtikas produktiem un meties bēgt, savukārt veikala darbinieks zaglim ir sācis dzīvties pakaļ, stāsta Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Zane Liepiņa.

Veikala darbinieks norādīja, ka šāds pārkāpums notiek katru dienu.

Savukārt aizturētais, sapratis, ka reiz nāksies atbildēt par izdarīto kļuvis ārkārtīgi rupjš, draudējis un solījis atriebties apsargam.

“Ui, [cenzēts]! Tava pakaļa jau ir pārdota! Velns! [cenzēts] Jau sadalīta! [cenzēts] Jūs viņam [cenzēts] pakaļu. Gailis! [cenzēts],” viņš kliedzis.

Tālāk aizturētais nogādāts atpakaļ nozieguma vietā, kur nodots Valsts policijas darbinieku rokās – uz viņu pleciem nu gulsies šī vīrieša veikumu izmeklēšana.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: