Seko mums

Amizanti notikumi

Pārdaugavā policisti pamana “Hondu” ar aizsvīdušiem logiem un aiztur divus “sapīpējušos” indiešus

Pārdaugavā ap pusnakti divi indieši iepazinušies ar galvaspilsētas kārtības sargiem. Jāteic gan, ka šajā gadījumā tikšanās beigusies ar īslaicīgu nonākšanu aiz restēm un nepatikšanām, kas var pat apdraudēt viņu palikšanu Latvijā.

Pavisam nesen patrulējošie policisti uz kādas klusas Iļģuciema ieliņas apturējuši vieglo auto “Honda” ar aizsvīdušiem logiem, kura šoferis uz ceļa bija izpildījis pāris aizdomīgus manevrus. Pienākot pie apturētā auto, atklājies, ka pie tā stūres sēž kāds tumsnējs jauneklis, kurš nerunā ne vārda latviski, bet viņam līdzās – vēl kāds tautietis.

“Tika noskaidroti personas dati. Konstatēts, ka abas personas ir Indijas Republikas pilsoņi. Vadītājs vadītāju apliecību uzrādīt nespēja. Kā arī inspektori piefiksēja, to, ka brīdī, kad vadītājs attaisīja vadītāja logu, no masīnas nāca diezgan jūtami manāmi dūmi, kas pēc savas smakas atgādināja, iespējams, marihuānas dūmus,” skaidro Rīgas pašvaldības kārtībsargs.

Policija ziņo, ka abi vīrieši tika aizturēti, konfiscētas visas mantas un uz notikuma vieta tika izsaukta Valsts un ceļu policija.

Blakus sēdētājam draud administratīva atbildība par aizliegtu vielu lietošanu. Savukārt, auto vadītājam draud lielākas nepatikšanas. Ja nevarēs pierādīt, ka viņam ir derīga vadītāja apliecība, pret viņu tiks iesākts kriminālprocess.

Ekrānuzņēmums
Avots: skaties.lv/Degpunktā
guest
2 Comments
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Janis
Janis
4 months ago

Kapec vinam butu kkas japierada mentiem ka vinam ir vaditajaplieciba ja vins tikai staveja un pipeja cik saprotu vini taks nebrauca

Kapteinis acīmredzamība
Kapteinis acīmredzamība
4 months ago
Reply to  Janis

Video taču redzams, ka viņi brauc un policija aptur…


Jaunākais

Seko mums

To Top