Seko mums

Rīgā

Pārdaugavā nepilngadīgs jaunietis reibumā pieķerts pie “BMW” stūres

foto: skaties.lv

Likumsargi aizturējuši nepilngadīgu jauniešu pulciņu, kuri agra rīta stundā un alkohola reibumā izlēmuši pavizināties ar “BMW” pa Rīgas ielām, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Pārdaugavā patrulējošā pašvaldības policija ap plkst. 5.26 no rīta saņēmuši ziņu par aizdomīgu jauniešu kompāniju, kas ar pelēku 3. sērijas “BMW” bija piestājuši pie viena no diennakts veikaliem Imantā. Aculiecinieks izteicis aizdomas, ka jaunieši ir lielā alkohola reibumā.

Likumsargi nekavējoties devās uz norādīto adresi, taču jauniešus tur neredzēja. Taču apbraukājot tuvējo apkārtni, drīz vien policisti sastapuši minēto automobīli. Automašīnas vadītājs, pamanot likumsargus, uzsāka bēgšanu, taču neveiksīgi. Autovadītāju pievīla viņa vājās braukšanas prasmes. Kā raidījums vēsta, pie stūres sēdošais jauneklis veicis pāris neveiksmīgus manevrus, kā rezultātā viņam nācies padoties.

Likumsargi pārbaudīja autovadītāja personas datus un tika konstatēts, ka jaunietis ir nepilngadīgs, tātad braucis pie stūres bez iegūtas auto vadītāja apliecības. Par šo pārkāpumu ierosināts kriminālprocess. Savukārt, pārbaudot pasažierus, atklājies, ka arī divi no iereibušajiem pasažieriem ir nepilngadīgi. Policija pret šo jauniešu vecākiem ierosinājusi administratīvās lietas. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Jānis
Newest Oldest Most Voted
Jānis
Guest
Jānis

Jaunākās

To Top