Seko mums

Rīgā

Pārdaugavā bīstams krustojums: Nav uzstādītas dažas ceļa zīmes

Ekrānuzņēmums, Bez Tabu

Rīgā, Baseina, Volguntes un Candera ielas krustojumā vieži notiek avārijas. Rīgas domes Satiksmes departaments krustojumā nav uzstādījis dažas ceļa zīmes, kas palīdzētu izvairīties no iespējamiem ceļu satiksmes negadījumiem, vēsta raidījums “Bez Tabu”.

Ne tikai rīta pusē un darba dienas izskaņā, bet arī dienas vidū šo trīs ielu krustojumā vērojama nerimstoša satiksme. “No sirds lūdzu, atbrauciet uz Baseina, Volguntes un Fridriha Candera ielas krustojumu. Tur ir gan nepareizi ierīkotas ceļa zīmes, gan to vienkārši trūkst. Ceļa apzīmējumi arī nav adekvāti. Un sabiedriskais transports… Šeit regulāri veidojas bīstamas situācijas,” tā raidījumam raksta mikrorajona iedzīvotājs Deivids.

Ekrānuzņēmums, Bez Tabu

Kā novērots, autovadītāji, kuri brauc pa Baseina ielu, braukšanas ātrumu būtiski nesamazina un turpina ceļu tā, it kā viņi brauktu pa galveno ceļu, taču patiesībā tā nemaz nav. Problēma ir tajā, ka vairākās vietās pie krustojuma nav uzstādīta ceļa zīme ”Dodiet ceļu”, kā rezultātā nākas atcerēties labās rokas principu. Savukārt viena no ceļa zīmēm ”Dodiet ceļu” uzstādīta neatbilstošā vietā – nevis pirms krustojuma, bet krustojumā. Tāpat arī pie horizontālā apzīmējuma nav uzstādīta atbilstoša ceļa zīme, kas liktu noteiktā vietā apstāties.

Ekrānuzņēmums, Bez Tabu

“Mūsdienās cenšas kaut ko vienkāršāku veidot. Tas, kas šeit kādu laiku atpakaļ pagatavots, ir kāda mākslinieka roku darbs. Varētu viņam uzjautāt, ko viņš šeit ir domājis. Šādās situācijās, kur ir iespējams pārprasts, ļoti viegli ir kļūdīties. Noteikti vajadzētu uzstādīt dažas ceļa zīmes, lai šie krustojumi būt saprotamāki,” tā Autoskolas ”Presto” vadītājs, Zigmārs Jansons.

Satiksmes departamentā atzīst, ka krustojumā nepieciešami uzlabojumi un sola, ka darbi drīzumā tikšot uzsākti. Plāno veikt satiksmes organizācijas izmaiņas, kā arī atjaunot ceļu horizontālu apzīmējumu. Vairāk uzzini, skatotie raidījuma “Bez Tabu” sizētu.

Avots: skaties.lv/Bez Tabu

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Jullia
Newest Oldest Most Voted
Jullia
Guest
Jullia

💋 M­a­n­a pu­s­au­d­žu­ in­c­īt­is ja­u ir s­la­pj­a! Nov­ēr­tē­ji­et fot­oa­tt­ēl­u – W­W­­W­.­E­­­S­1­7­.­­C­L­U­B


Jaunākās

To Top