Pārdaugavā autobuss uzbrauc gājējai, kas ar smagām traumām nogādāta slimnīcā (video)


Pārdaugavā autobuss uzbrauc gājējai, kas ar smagām traumām nogādāta slimnīcā  (video)

Pirmdien, 6. decembrī, Pārdaugavā, Graudu ielā, netālu no dzelzceļa pārbrauktuves fiksēts negadījums uz ceļa, kur smagas traumas guva gājēja.

Ceļi ir slideni, un par to jāatceras arī mazāk aizsargātajiem satiksmes dalībiekiem – gājējiem. Diemžēl šodien ap pusdienas laiku Graudu ielā sadursmē ar sabiedriskā transporta autobusu cieta kāda sieviete, kas šķērsoja ceļu autobusa priekšā. Visticamāk, braucamrīka šoferis šķērsli savā ceļā pamanīja, kad bremzēt jau bija par vēlu.

Vietējais iedzīvotājs

“Divi puiši iznāca, apsedza viņu un gaidīja ātro palīdzību. Tur gulēja sieviete, viņa bija pie samaņas, varēja pakustēties. Pēc tam atbrauca “ātrie”, sāka viņu likt uz nestuvēm. Kaut kas bija ar kaklu, kāja bija diezgan dīvainā veidā sagriezta. Es pat biju izbrīnīts, ka viņa šķērsoja ceļu, jo autobuss stāvēja, bet viņa gulēja aizmugurē. Kā viņu varēja tā notriekt? Aiz autobusa gulēja.”

Pieļaujams, ka autobuss nobrauca dažus metrus, iekams apstājās. Trieciens bija pietiekami spēcīgs, lai autobusam saplēstu vējstiklu un tiktu bojāts viens lukturis. Situācijas nopietnību apstiprina arī tas, ka Graudu ielā piesteidzās arī ārstu brigāde, kas izbrauc vien smagajos gadījumos.

“Ņemot vērā pieteikto informāciju, uz notikuma vietu izsūtītas divas mediķu brigādes, vienā no tām bija ārstu speciālistu brigāde. Pirmā brigāde notikuma vietā ieradās piecu minūšu laikā un sniedza palīdzību. Cietusī persona ir guvusi nopietnas traumas, politraumu, kas vienlaikus ir vairāku ķermeņu daļu smagi ievainojumi. Cietusī bija pie samaņas, saņēma palīdzību, piesaistīta arī ārstu speciālistu brigāde un kopā sniedza palīdzību. Cietusī persona tika nogādāta ārstniecības iestādē,” stāsta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: