Seko mums

Jaunumi

Par valsts autoceļu stāvokli informēs arī Waze

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” izmantos aplikāciju “Waze”, ar kuras palīdzību turpmāk varēs informēt par notiekošo uz valsts autoceļiem, kā arī redzēt aktuālāko informāciju.

Iesniedzot ziņojumu aplikācijā “Waze”, svarīgi norādīt konkrētu bīstamības tēmu vai apakšsadaļu. Pašlaik “Waze” piedāvā trīs bīstamības sadaļas, no kurām katrai ir savas apakšsadaļas.

Ziņojumu apakšsadaļas, kuras izvērtē “Latvijas autoceļu uzturētājs”, ir sekojošas: uz ceļa: šķērslis, bedre, sabraukts dzīvnieks; ceļa malā: pazudusi ceļazīme; laika apstākļi: ledus, plūdi.

Ja pēc ziņojumu apskatīšanas tas būs nepieciešams, pēc autoceļu apsekošanas tiks uzsākts darbs pie neatbilstību novēršanas normatīvo aktu noteiktajā kārtībā un termiņos.

“Waze” ir bezmaksas navigācijas rīks, kas analizē aktuālo informāciju par lietotāju braukšanas ātrumu un atrašanās vietu, kā arī izvērtē lietotāju pievienotos ziņojumus par satiksmes plūsmu un citām ikdienas aktualitātēm uz ceļa.

Avots: db.lv

3
Izsaki savas domas...

avatar
2
1
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3
VārdsEduasrlode
Newest Oldest Most Voted
lode
Guest
lode

Pazudušas ceļazīmes vietā noderīgāk būtu iespēja atzīmēt posmus, kur ir melnais ledus vai vnk apledojis ceļš.

Eduasr
Guest
Eduasr

Ir tur punkts par ledus.

Vārds
Guest
Vārds

Kā var atzīmēt pazudušu ceļa zīmi, ja tās vairs nav. Diezgan neloģisks ziņojuma veids. Drīzāk salauzta ceļa zīme vai pagriezta.


Jaunākās

To Top