Seko mums

Jaunumi

Par Rīgas Motormuzeja kausu cīnīsies Latvijas jaunie automodelisti

9. novembrī Biķernieku kompleksās sporta bāzes administrācijas ēkā, Rīgā notiks Latvijas skolēnu čempionāts trases automodelismā “Rīgas Motormuzeja kauss”. Sacensībās piedalīsies ap 100 jaunie automodelisti no visas Latvijas.

Latvijas skolēnu čempiona tituli tiek izcīnīti trīs līmeņos:

  • iesācēju klase ES 24, pašizgatavoti auto modeļi mērogā 1:24;
  • PR 24, auto modeļi mērogā 1:24;
  • G 16 Open, auto modeļi mērogā 1:24.

Kopvērtējuma rezultātu veido komandas dalībnieku rezultātu summa. Starp 15 dalībnieku komandām, būs arī Rīgas Motormuzeja automodelistu komanda, kura sacensībās startē jau kopš 2012. gada un ir ieguvusi vairākus čempionu titulus.

Sacensības organizē Rīgas Motormuzejs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru. Sacensību mērķis ir popularizēt skolēnu tehnisko jaunradi, pilnveidot bērnu un jauniešu vispārējās un speciālās tehniskās zināšanas, kā arī profesionāli novērtēt bērnu un jauniešu prasmes un iemaņas trases automodelismā.

Par balvām un piemiņas veltēm sacensību dalībniekiem rūpējas CSDD, Rīgas Motormuzejs un Valsts izglītības satura centrs.

Rīgas Motormuzeja automodelisma trasē jau sesto gadu darbojas trases automodelisma pulciņš bērniem un jauniešiem. Pulciņa dalībniekiem ir iespēja apgūt tehniskas iemaņas metālapstrādē un pamatiemaņas elektrotehnikā. Tiek piedāvātas arī iespējas piedalīties sacensībās.

Avots: csdd.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top