Seko mums

Dažādi

Par krāpšanu elektroskūteru nomas servisā, policija aiztur divus vīriešus

foto: skaties.lv

Pagājušajā nedēļā, 8. augustā Valsts policijas Jūrmalas iecirknī likumsargi saņēmuši informāciju no kāda uzņēmuma, kas nodarbojas ar elektroskūteru nomu. Uzņēmuma darbinieki informēja, ka klienti noteiktajā termiņā nav atdevuši divus nomas elektroskūterus, informē “Valsts policija”.

Pārbaudot informāciju, policisti noskaidroja, ka tajā pašā dienā minētajā uzņēmumā vērsušies divi vīrieši. Viens no viņiem parakstījis līgumu par divu elektroskūteru nomu, bet transportlīdzekļi tā arī netika atdoti. Veicot izmeklēšanu, iegūta informācija, ka nomas līgums noslēgts, ar citas personas pasi.

Pirmdien, 10. augustā elektrosūteru nomas uzņēmuma darbinieki paši noskaidroja viena vīrieša atrašanās vietu un paziņoja par to policijai. Jūrmalas iecirkņa policisti noskaidroja otra iesaistītā vīrieša atrašanās vietu. Abi vīrieši tika aizturēti. Jāpiebilst, ka kratīšanas laikā policisti ir atraduši abus elektroskūterus un atdevuši tos likumīgajiem īpašniekiem.

Viens no aizturētajiem ir dzimis 1990. gadā un viņš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem. Zināms, ka vīrietis agrāk ir sodīts par zādzībām. Savukārt otrs iesaistītais vīrietis dzimis 1993. gadā. Policija skaidro, ka šis vīrietis iepriekš nav ticis sodīts.

Valsts policija informē, ka pašlaik ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 177. panta otrās daļas – par krāpšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Avots: Valsts policija

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top