Par iebraukšanu Jūrmalā būs jāmaksā visu gadu (video)


Par iebraukšanu Jūrmalā būs jāmaksā visu gadu (video)

Pēc nākamās vasaras maksas caurlaižu režīms Jūrmalā uz ziemu vairs netiks atcelts, un turpmāk visa gada garumā viena iebraukšana kūrortpilsētā maksās divus eiro. Tā otrdien, 14. septembrī, nolēma Satiksmes komitejas deputātu vairākums. Bet par to vēl jālemj Jūrmalas domei.

Pašvaldība lēš, ka no iebraukšanas maksas visa gada garumā papildus ieņems vairāk nekā 775 000 eiro, gadā pārsniedzot divus miljonus.

Pēdējos gados satiksmes intensitāte kļūst arvien lielāka gan vasarā, gan ārpus vasaras. Arī pēdējā tranzīta plūsmas datu analīze rāda, ka tranzīta satiksme pieaug tieši nesezonā, un šis būs veids, kā pilsēta plāno to risināt. Iebraukšanas maksa vienai dienai nemainās – tā būs 2 eiro dienā visam gadam. Ilgtermiņa caurlaide maksās 180 eiro, pusgadam tie būs 107 eiro tāpat kā līdz šim. Būs arī iespēja nopirkt caurlaidi uz 270 dienām par 150 eiro.

Avots: jurmala.lv
guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] ka tas uzņēmējiem neko daudz nemainīs.Sadursme jau informēja, ka no nākamā gada 1. aprīļa Jūrmalā iecerēts atjaunot iebraukšanas maksu visu gadu. Šajā gadā kārtība vēl nemainās – no 1. oktobra līdz 1. aprīlim iebraukšana Jūrmalā […]

Citi šobrīd lasa: