Par 11 velosipēdu zādzībām Rīgā aiztur profesionālu velozagli


Par 11 velosipēdu zādzībām Rīgā aiztur profesionālu velozagli

Šā gada 1. decembrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Brasas iecirkņa amatpersonas iepriekš uzsāktā kriminālprocesā par velosipēda zādzību, veicot operatīvos izmeklēšanas pasākumus, Rīgā aizturēja kādu 1975. gadā dzimušu vīrieti.

Pēc aizturēšanas vīrietis tika nogādāts policijas iecirknī, kur likumsargiem atzinās deviņos kriminālprocesos, par kopumā nozagtiem 11 velosipēdiem, daži no tiem ir atrasti. Aizturētais velosipēdus bija zadzis iekļūstot gan kāpņutelpās, gan velosipēdu novietnēs. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā turpinās. Aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā un bijis sodīts par mantiskiem noziegumiem.

Neskatoties uz to, ka ārā jau iestājusies ziema, tāpat daļa iedzīvotāju kā pārvietošanās līdzekli aizvien izmanto velosipēdu. Tādēļ Valsts policija aicina parūpēties par sava velosipēda drošību arī ziemas sezonā. Policija arī uzsver, ka katram velosipēda īpašniekam ir jāparūpējas, lai viņa divritenis nekļūst par vieglu guvumu zaglim.

Valsts policija aicina iedzīvotājus pievērst uzmanību velosipēdu drošai glabāšanai ne tikai vasarā, bet arī ziemas periodā.

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: