Seko mums

Dažādi

Pamestā automašīnā konstatē nozagtu ziedojumu kasti

foto: skaties.lv

Likumsargi devās apsekot transporta līdzekli, kas iepriekš atzīts par pamestu. Ierodoties izsaukuma vietā, atklājies, ka daļēji izdemolētais braucamrīkā sēž kāds jauneklis, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Veicot personas datu pārbaudi, likumsargi konstatējuši, ka jaunietis ir nepilngadīgs, kā arī izsludināts Valsts policijas meklēšanā. Puisis tika aizturēts. Likumsargi likuši jaunietim paņemt no automašīnas visas mantas.

Kad mantas bija paņemtas, jaunietis atklāja, ka transportlīdzeklī atrodas liela naudas summa. Likumsargi pamanīna, mašīnā atrodas arī ziedojumu kaste. Uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policija. Kriminālprocesa ietvaros tika noskaidrota no kurienes nozagta šī ziedojumu kaste, kā arī atklājās, ka jaunietis ir saistīts vēl ar trīs noziegumiem.

Puisim piemērots ar brīvības atņemšanu saistīts drošības līdzeklis. Likumsargi turpina izmeklēšnu. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top