Seko mums

Rīgā

Pakaļdzīšanās Ķengaragā: Pie auto pasažieres atrasti 70 grami metamfetamīna

Valsts policija

Svētdienas, 15.novembra vakarā Valsts policijas darbinieki Rīgā pamanīja kādu automašīnu, kuras vadītājs ignorēja luksofora aizliedzošo signālu. Vadītājs neapturēja spēkratu pēc likumsargu prasības un uzsāka bēgšanu. Pakaļdzīšanās rezultātā transportlīdzeklis tika apturēts. Pie automašīnas pasažieres policija konstatēja aptuveni 70 gramus metamfetamīna, informē Valsts policija.

Svētdien ap pulksten 22.20 Ķengaraga mikrorajonā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Patruļpolicijas bataljona darbinieki pamanīja kādu “Volvo” markas automašīnu, kuras vadītājs klaji ignorēja Ceļu satiksmes noteikumus un turpināja kustību pie luksofora aizliedzošā signāla. Kad likumsargi autovadītājam lika apturēt spēkratu, viņš uzsāka bēgšanu. Savukārt likumsargi, braucot ar ieslēgtām bākugunīm un skaņas signālu, uzsāka pakaļdzīšanos.

Arī pēc atkārtota rīkojuma apstāties “Volvo” vadītājs neapturēja transportlīdzekli, tāpēc pakaļdzīšanās laikā likumsargi izsauca papildspēkus. Uz notikuma vietu ar ieslēgtām bākugunīm un skaņas signālu brauca vēl viena Rīgas reģiona pārvaldes Patruļpolicijas bataljona ekipāža, kura, izvairoties no sadursmes ar pretim braucošo automašīnu, sadūrās ar malā stāvošām vairākām automašīnām. Neviena persona šajā negadījumā necieta.

Attēls no notikuma vietas / Valsts policija

Automašīnas “Volvo” vadītājs, bēgot no policijas, uzbrauca uz dzelzceļa sliedēm, pa ceļam bojājot žogu un metāla barjeras – autovadītājs, veicot šo manevru, bija bojājis savu spēkratu un tālāka kustība nebija iespējama. Spēkrata vadītājs uzsāka bēgšanu ar kājām, bet likumsargi viņu turpat netālu Rīgā, Lubānas ielā, aizturēja.

Policija noskaidrojusi, ka automašīnu vadīja kāds 1984. gadā dzimis vīrietis, kurš tika ievietots īslaicīgās aizturēšanas vietā, jo, iespējams, bija narkotisko vielu reibumā. No ekspertīzes veikšanas gan viņš atteicās. Turklāt autovadītājam nebija transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Vīrietis jau vairākus desmitus reižu ir nonācis policijas redzeslokā par dažāda rakstura noziedzīgiem nodarījumiem.

Valsts policija informē, ka par notikušo ir uzsākts gan kriminālprocess par atteikšanos no medicīniskās pārbaudes narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmes pārbaudes, ja to izdarījis transportlīdzekļa vadītājs, kuram nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību, gan arī administratīvais process par bēgšanu no policijas.

Visu bēgšanas laiku automašīnā atradās pasažiere, kura arī tika aizturēta un ievietota īslaicīgās aizturēšanas vietā jo, iespējams, bija narkotisko vielu reibumā, ko noskaidros ekspertīžu laikā. Tāpat pie pasažieres tika atrasts maisiņš, kurā, kā ekspertīzē tika noteikts, atradās 70,75 grami metamfetamīna. Noskaidrots arī, ka automašīnas pasažiere bija izsludināta policijas meklēšanā par zādzības izdarīšanu.

Valsts policija ziņo, ka par šo gadījumu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta otrās daļas – par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu, ja tas izdarīts ar narkotiskajām vielām lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Otrdien, 17. novembrī automašīnas pasažierei piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu. Šodien, 19. novembrī, apcietinājums piemērots arī automašīnas vadītājam.

Avots: Valsts policija

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
AllisicaPēteris
Newest Oldest Most Voted
Pēteris
Guest
Pēteris

Kur bildes ar nošķilto policijas auto? 🙂

Allisica
Guest
Allisica

💋 ­P­u­sa­­­u­d­­­ž­u i­­nc­­­īt­i­s v­ē­l­a­­s s­m­a­­gu s­­e­k­s­u – http://lv17.club


Jaunākās

To Top