Pagriezienā uz Ķemeriem jaunietis notriec motociklisti (video)


Pagriezienā uz Ķemeriem jaunietis notriec motociklisti (video)

20. jūlija pēcpusdienā uz Ventspils šosejas cietusi motocikliste. Sieviete kopā ar draugiem devusies izbraucienā, viņas kompanjoni paguvuši veiksmīgi izvairīties no sadursmes ar ”Volvo” spēkratu, bet motocikla vadītāja attapusies guļam jau uz ceļa.

Iespējams, nelielā pieredze šofera lomā kādam jaunam puisim nospēlēja lielu lomu, vadot spēkratu uz Ventspils šosejas. Īsi pirms plkst. 16.00, veicot kreiso pagriezienu uz Ķemeriem, ”Volvo” automašīnas vadītājs notrieca pa galveno ceļu braucošu motociklu.

“Jaunietis ir šoka stāvoklī. Vadītāja apliecība, protams, jaunietim ir, bet viņš nepārliecinājās par satiksmes drošību un, lūk, rezultāts. Varbūt pietrūka pieredzes, grūti paskaidrot. Pirmo motociklu viņš palaida, bet otro acīmredzot neievēroja,” skaidro Valsts policijas Jūrmalas pārvaldes darbinieks Oskars Saulīte-Liniņš.

Likumsargs stāsta, ka motocikliste braukusi ar atbilstošu ātrumu, pilnā ekipējumā. Krītot guvusi sasitumus un nobrāzumus un nogādāta slimnīcā, lai veiktu papildu izmeklējumus. Cietušās draugi, kas brauca pa priekšu ar motociklu, kameras priekšā runāt nevēlējās, taču pauda neizpratni par ”Volvo” šofera rīcību. Viņi paši no automašīnas esot izvairījušies par mata tiesu, un, viņuprāt, motocikli esot bijuši pamanāmi, jo pirms viņiem nav braucis neviens spēkrats, kas aizsegtu skatu.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: