Pagājušās brīvdienās Siguldā vairākos viesu namos un pirtīs fiksēta neatļauta pulcēšanās


Pagājušās brīvdienās Siguldā vairākos viesu namos un pirtīs fiksēta neatļauta pulcēšanās

Valsts policija aizvien aktīvi turpina uzraudzīt, vai iedzīvotāji ievēro noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības. Diemžēl joprojām tiek fiksēti gadījumi, kad personas izturas vieglprātīgi pret šīm prasībām un ierobežojumiem – pagājušajās brīvdienas konstatēti vairāki gadījumi, kad personas neatļauti pulcējušās.

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 13. martā, Valsts policijas veica vairākas preventīvas pārbaudes viesu namos un pirtīs Siguldas apkārtnē. Kopumā pārbaudot 15 viesu namus un pirtis, tika konstatēti vairāki pārkāpumi un ir uzsākts 21 administratīvo pārkāpumu process.

Tāpat sestdien, reaģējot uz saņemto informāciju, Valsts policijas Siguldas iecirkņa policisti pārbaudīja kādu viesu namu Sējas novadā. Tur tika konstatēta pulcēšanās no trīs dažādām mājsaimniecībām.

Arī Krimuldas novadā kādā pirtī atpūtas nolūkos viesojās sievietes no četrām dažādām mājsaimniecībām, tādējādi neievērojot ierobežojumu, kas attiecas uz pulcēšanos.

Savukārt vēl citā gadījumā policija kādā viesu namā sastaptas trīs personas, kuras gatavojās ballītei un gaidīja papildu viesus ierodamies.

Visos gadījumos ir uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi par ārkārtējās situācijas noteikto ierobežojumu neievērošanu.

Šajos gadījumos iedzīvotāji pret policijas pārbaudēm attiecās saprotoši un paši atzina, ka pārkāpuši noteikumus. Ir saprotams, ka visi esam noguruši no ierobežojumiem un gribam atpūsties draugu un radu lokā, bet ir ļoti būtiski būt vienotiem un turpināt ievērot noteiktās drošības prasības, jo tikai kopīgiem spēkiem varam mazināt slimības izplatību. Valsts policija aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem – nepulcēties, lietot sejas un mutes aizsegus, kā arī bez vajadzības neapmeklēt publiskas vietas.

Avots: vp.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: