Seko mums

Rīgā

Pa nakti vairākiem spēkratiem izsit stiklus un nozog lukturus

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Naktī uz otrdienu Rīgā, Kvēles ielā, kāds rūdīts zaglis vairākām “Volvo” markas automašīnām izsitis stiklus un nozadzis priekšējos lukturus, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Juglā, Kvēles ielas nama pagalmā cietušas trīs “Volvo” markas automašīnas. Kā raidījums vēsta, tie zagļiem ir nu jau populārāki par “BMW”, kas parasti mēdz palikt bez sānu spoguļiem.

Automašīnas “Volvo XC60” īpašniece, Laila par notikušo uzzināja no notikuma vietā atbraukušajiem policistiem. Viņas spēkratam nodarīti vairāk nekā 1000 eiro lieli zaudējumi. Lielāko daļu no summas veido priekšējo lukturu komplekta maiņa, bet arī izdevumi par izsisto stiklu ir tuvi trīsciparu skaitlim.

“No rīta sētniece pateica, ka ir noticis tas fakts [mašīnai izsists stikls], policija atbrauca, aptaujāja, neviens neko nav redzējis, bet ir vairāk cietuši,” stāsta viena no apskādēto spēkratiem īpašniece Laila.

stāsta Laila.

Raidījums vēsta, ka, apstākļu sakritības dēļ, Laila nevarēs cerēt uz finansiālu atlīdzību no apdrošināšanas kompānijas, jo bija atlikusi viena diena līdz KASKO noslēgšanai. Automašīnas īpašniece saka, ka rajonā dzīvo nesen un kaut arī tas sākotnēji šķitis mierīgs, sētnieki jau laikus sievieti informējuši, ka šajā apvidū nav īsti drošu vietu, lai atstātu automobili.

Pašlaik likumsargi skaidro notikušā apstākļus, taču tuvumā nebija video novērošanas kameras, tādējādi varbūtība dabūt rokās ļaundari ir niecīga. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: sadursme.lv / Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

3
Izsaki savas domas...

avatar
2
1
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3
InetaSanitaRoberts
Newest Oldest Most Voted
Roberts
Guest
Roberts

Nu kaut kāds vāks! Reklāmas parāda perfekti, video nemaz!

Sanita
Guest
Sanita

Ne tikai Jugla viņi uzdarbojas… Bet arī Imantā! Nakti ka izdzirdeju divainas skaņas ņemu zvaniju policijai, tik cik redzeju bija divi vīrieši maskas un melnos cimdos, tani bridi skrēja prom, viens garaka auguma otrs mazaka… Tas notika 20.sek tie ir profesjonali.
Protams tas nebija mūsu auto, bet kaimiņa! Cik vareju tik paskaidroju policijai. Ka ari ik caur divam naktīm uzdarbojas Imanta!!! No ceturdienas uz piektdienu, ari bija tads pats gadījums…!

Ineta
Guest
Ineta

Zolitūdē arī no svētdienas uz pirmdienu divas V70 volvo tika apskādētas, cik zin pat visa aizsardzība lukturiem viņiem nav šķērslis.


Jaunākās

To Top