Opel vadītāja smagi traumē gājēju un pamet negadījuma vietu


Opel vadītāja smagi traumē gājēju un pamet negadījuma vietu

30. jūlijā pulksten 19:51 Gulbenes novadā, uz autoceļa Gulbene – Balvi – Viļaka – Krievijas robeža , sieviete, vadot automašīnu “Opel”, uzbrauca gājējam un no ceļu satiksmes negadījuma vietas aizbrauca. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta gājējs, kurš nogādāts medicīnas iestādē.

Policijā sākts kriminālprocess un tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 30.jūlija līdz 1.augustam saņemta informācija par 299 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 42 ceļu satiksmes negadījumi, kur deviņos no gadījumos kopumā 11 cietušas personas. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 216 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 134 par ātruma pārsniegšanu un seši par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

30. jūlijā pulksten 14:05 Madonas novadā, Ošupes pagastā uz autoceļa Barkava – Lubāna, vīrietis, vadot motociklu, krita un guva miesas bojājumus. Cietušais nogādāts medicīnas iestādē.

30.jūlijā pulksten 09:59 Limbažu novadā, Vidrižu pagastā uz autoceļa Ragana – Limbaži, vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, izraisīja sadursmi ar automašīnu “Škoda”. Ceļu satiksmes negadījumā cieta divas personas, kuras nogādātas medicīnas iestādē. Policijā sākts administratīvais process.

30. jūlijā pulksten 23:45 Valmieras novadā, Valmierā, Patversmes ielā sieviete krita no vīrieša vadītā elektroskrejriteņa, kā rezultātā guva miesas bojājumus un nogādāta medicīnas iestādē. Policijā sākts administratīvais process.

31. jūlijā pulksten 19:57 Gulbenes novadā, Rankas pagastā uz autoceļa Ērgļi – Jaunpiebalga – Saliņkrogs notika divu automašīnu sadursme. Negadījumā iesaistīta automašīna “Opel” un “Volvo”. Ceļu satiksmes negadījumā cieta viena persona, kura nogādāta medicīnas iestādē. Policijā sākts administratīvais process.

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: