Seko mums

CSNg

Olaines novadā autovadītājs nāvējoši notriec gājēju un aizbrauc

foto: Ieva Čīka

Pagājušās piektdienas vakarā Olaines novadā noticis traģisks ceļu satiksmes negadījums. Autoavārijas rezultātā dzīvību zaudēja gājējs. Autovadītājs negadījuma vietu pameta, informē Valsts policija.

Šī gada 13. novembrī ap pulksten 18.50 Olaines novadā, uz Vecās Jelgavas šosejas (5.km) pagaidām nenoskaidrots autovadītājs uzbrauca gājējam un no notikuma vietas aizbrauca. Ceļu satiksmes negadījumā gājējs no gūtajām traumām mira notikuma vietā.

Valsts policija aicina atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus, kuri var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot pa tālruņa numuru 67219782 vai 110.

Avots: Valsts policija

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0
Newest Oldest Most Voted
trackback

[…] iepriekš ziņojām, piektdien 13.novembrī ap plkst 19.00 notika traģisks negadījums pēc kura automašīnas vadītājs pameta guļošo vīrieti un aizbrauca prom. Policija lūdz cilvēku palīdzību autovadītāja meklēšanā. “Ja aculiecinieki šajā […]


Jaunākās

To Top