Olainē uzliesmo automašīna Toyota (video)


Olainē uzliesmo automašīna Toyota (video)

Spilgta gaisma mājas pagalmā un kodīgi dūmi pagājušajā naktī pamodināja Olainē Zeiferta ielā dzīvojošos ļaudis – bija aizdegusies vieglā automašīna “Toyota”.

Pagājušajā naktī Olainē, Zeiferta ielas 20. nama pagalmā, izcēlies bīstams ugunsgrēks. Aizdegusies automašīna “Toyota”. Kamēr ugunsdzēsēji bija ceļā, liesmas jau paspēja apskādēt arī blakus esošo “Mercedess” apvidus auto. Vietējie saka – versijas šādās reizēs ir divas – vai nu dedzināts tīšām, vai noticis īssavienojums. Pirms kāda laika šajā pašā sētā ļaunprāši jau uzdarbojušies.

“Man bija pirms diviem gadiem aizdedzināta mašīna, uz riepas bija uzlikts kaut kāds degmateriāls… Šeit varēja būt arī īssavienojums, neizskatījās, ka ļaunprātīgi būtu dedzināts,” stāsta vietējais iedzīvotājs.

Izsauktie ugunsdzēsēji neko daudz glābt vairs nevarēja. Galvenais uzdevums bija nosargāt apkārt esošos spēkratus.

Aizvadītajā nedēļā Olainē bijuši vēl vairāki mīklaini aizdegšanās gadījumi. Liesmojuši atkritumu konteineri, tāpēc tomēr nevar izslēgt, ka aizvadītās nakts notikumi varētu būt piromānu roku darbs.

“Pa reizēm, vai nu tie paši, kas atbrīvoti sāka uzdarbpties no jauna vai nu kādi slimi cilvēki, cita vārda nav,” pieļauj vietējais iedzīvotājs Vilis.

Policijā pēc spēkrata apskates par notikušo ir sākusi vākt informāciju. Šobrīd neesot aizdomu par ļaunprātību.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: