Ogrē ar baltu retro spēkratu taranē koku (video)


Ogrē ar baltu retro spēkratu taranē koku (video)

Nedēļas nogalē kāds patīkami satraukts šoferis sēdās pie stūres retro automašīnai, kas nereti tiek piedāvāta nomai, taču vērtīgā spēkrata stūri savaldīt nespēja un ieskrēja kokā.

Sestdien, 11. septembrī, Ogrē, lielveikala stāvvietā Druvas ielā, pulcējās smalku automašīnu cienītāji. Pasākuma “Need more sound” laikā jaunieši bija sanākuši kuplā skaitā, stāsta vietējā iedzīvotāja.

“Par daudz bija to cilvēku, tik daudz Covid-19 dēļ nedrīkst pulcēties – tas laukums bija pilns un šis arī,” stāsta vietējā iedzīvotāja.

Pasākums ritēja pilnā sparā līdz pat rītam. Tumsas aizsegā starp apmeklētājiem izcēlās kautiņš, kuru pašvaldības policijas darbinieki bija spiesti izšķirt. Kāds traci iemūžināja sociālajos tīklos.

Ap trijiem naktī ballītes organizatori sāka apmeklētājus virzīt uz izeju un sakopt stāvvietas teritoriju. Divas stundas pēc tam, kad lielākā daļa cilvēku jau bija prom, kādam retro automašīnas vadītājam gauži nepaveicās. Kā redzams blakussēdētāja iemūžinātajā video, ar kuru viņš dalījās sociālajos tīklos, braucējs ar spēkratu ietriecās kokā.

Rašids, viens no pasākuma apmeklētājiem, izsaka nožēlu par sadauzīto automašīnu. Spēkrats esot bijis ļoti vērtīgs.

“Mašīnas žēl, jo tā pirms tam bija uz kaut kādām kāzām, tā ļoti smuka, kaut kas līdzīgs kadiljakam “Eldorado”. Nezinu, kura izlaiduma gada, varētu būt 20. gadsimta 60.-70. gadi,” stāsta Rašids, kurš apmeklēja pasākumu, norādot trajektoriju, kā braucis vadītājs. Sak, labi, ka nav aizķerts stabs, gar kuru arī braucis vadītājs.

Iecirknim par negadījumu ziņots netika, un likumsargi faktu uzzināja tikai vēlāk no sociālajiem tīkliem.

Līna Kaļķe, Valsts policijas pārstāve

“Valsts policija ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu.”

Tajā pat laikā automašīnu šova apmeklētāji ir ļoti apmierināti ar pavadīto laiku un ar nepacietību gaida vēl kādu citu izklaidējošu saliedēšanos.

Deniss, kurš piedalījās pasākumā

“Pasākums jau bija labs. Avārija… Tas atkarīgs no cilvēkiem, diez vai vadītājs bija alkohola reibumā, domāju, ka kaut kas ar mašīnu noticis, negribētos tādu spēkratu sadauzīt…”

Ja neskaita nodīrātu koku ceļa malā, palicis vēl kāds atgādinājums par jauniešu bara klātbūtni sestdien. Kāda ceļazīme apgriezta uz otru pusi, jauniešiem nevēloties, lai attiecīgajā teritorijā iebrauc citi auto.

Vietējā veikala pārdevēja vēlētos, lai kāds no ceļazīmes lauzējiem tomēr atbrauktu un savestu skādi kārtībā labprātīgi.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: