Seko mums

CSNg

Notikumā iesaistītie stāsta par avārijas norisi Kalnciema ielā

foto: skaties.lv

Pirmdien ceļā uz izsaukuma vietu avarējis ugunsdzēsēju glābēju auto. Negadījumā cietuši vairāki cilvēki, kā arī nopietni bojāts kāds nams, kurā “finišējis” desmitiem tonnu smagais ugunsdzēsēju transports.

18.maijā agrā pēcpusdienā Kalnciema un Apūzes ielas krustojumam, sirēnu skaņu pavadīts, tuvojies ugunsdzēsēju auto. Vīri tobrīd bija ceļā uz kādu izsaukumu turpat Pārdaugavā.

“Es apstājos pie sarkanās gaismas un pretī nāca ugunsdzēsēji ar visām sirēnām, no otras puses brauca sarkanā automašīna, neviens no viņiem īsti nepiebremzēja,”

atminas “Audi” vadītājs.

Atskanējis pamatīgs blīkšķis, un nelielais sarkanais “Volkswagen” kravas auto “uzlidojis” virsū Daiņa stūrētajam “Audi”, savukārt ugunsdzēsēju auto novirzījies pa labi un “finišējis” mājā.

“Sadzirdēju pirmo mašīnu, kas aizbrauca uz izsaukumu, pēc tam redzēju, kā sarkanā mašīna “ielidoja” audī, tad pienācu tuvāk logam un tieši manā logā “ielidoja” ugunsdzēsēju mašīna,”

stāsta mājas iedzīvotāja.

Īsi pēc tam, kad slimnīcā nogādāts avārijā iesaistītā “Volkswagen” šoferis, notikuma vietā ieradušās vēl vairākas mediķu brigādes. Tik spēcīgs trieciens atstājis sekas arī uz ugunsdzēsēju auto sēdošajiem. Šobrīd par cietušajiem atzīti divi glābšanas dienesta darbinieki.

“Mūsu mašīna devās uz izsaukumu izmantojot skaņas un gaismas signālus. Pēc pirmatnējās informācijas, krustojumā daži vadītāji bija apstājušies. Kaut kur parādījās sarkanā automasīna vadītājs. Notika diezgan spēcīga sadursme. Autocisterna ir nobraukusi no ceļa un ar bojātu stūres iekārtu,”

skaidro VUGD Rīgas reģiona operatīvais dežurants.

Šajā gadījumā arī izvērtēs vai māja nav avārijas stāvoklī pēc trieciena ar autocisternas automašīnu, tāpēc turpmāk tiks veikta mājas apsekošana, kā rezultātā noteiks, vai tā ir droša ekplotācijai.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top