Seko mums

Aktuāli

Noticis uzbrukums “Rīgas satiksmes” lapai sociālajā tīklā “Facebook”

SIA “Rīgas satiksme” pārstāvji informē, ka ir noticis uzbrukums sociālajā tīklā “Facebook” lapai. “Rīgas satiksme” aicina uzņēmuma aktualitātēm sekot līdzi citos kanālos – “Twitter” kontā un mājaslapā.

Kā informē uzņēmums, visiem “Facebook” lapas administratoriem ir anulētas piekļuves tiesības. “Lai atgūtu kontroli pār lapu, esam aizrakstījuši ziņu “Facebook” administrācijai. Komunicējot ar “Facebook” administrāciju, saņēmām informāciju, ka šāda veida uzbrukumi pēdējā laikā notiek arvien biežāk. Aicinām ikvienu būt tiešām uzmanīgiem, un šobrīd esam saņēmuši atbalstu no “Facebook” komandas oficiālās lapas atjaunošanai,” norāda uzņēmumā.

Komunicējot ar Facebook administrāciju, saņēmām informāciju, ka šāda veida uzbrukumi pēdējā laikā notiek arvien biežāk. Aicinām ikvienu būt tiešām uzmanīgiem, un šobrīd esam saņēmuši atbalstu no Facebook komandas, oficiālās lapas atjaunošanai.

— Rīgas satiksme (@Rigassatiksme_) September 14, 2020

Labdien! Facebook administrācija ir apstiprinājusi, ka paroles ir “spēcīgas”, taču pēdējā laikā šāda veida uzbrukumi ir novēroti gan privātiem, gan valsts uzņēmumiem. Turpinām sazināties ar Facebook atbalsta komandu, lai pēc iespējas ātrāk atgūtu oficiālo lapu.

— Rīgas satiksme (@Rigassatiksme_) September 14, 2020

Avots: skaties.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top