Seko mums

Latvijā

Normunds Krapsis iecelts Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka amatā

No šodienas, 12.februāra Valsts policijas priekšnieka vietnieka, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka amatā oficiāli darbu uzsāk līdzšinējais Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks, Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks pulkvedis Normunds Krapsis.

Valsts policija ziņo, ka N. Krapsis amatā iecelts līdz 2021. gada 11. februārim. Pārcelšana citā amatā dienesta interesēs uz noteiktu laiku tiek veikta, lai nodrošinātu efektīvu dienesta pienākumu izpildi.

Dienesta gaitas Valsts policijā Normunds Krapsis uzsāka 1992. gadā kā Valsts policijas Jūrmalas pilsētas policijas pārvaldes Ceļu policijas nodaļas jaunākais inspektors. Kopš tā laika N. Krapsis ieņēmis amatus, kas lielākoties saistīti ar satiksmes uzraudzību un kontroli. Tāpat viņš ir guvis neatsveramu pieredzi citos ar kārtības policijas jomu saistītos jautājumos, kas palīdzēs nākotnes izaicinājumos.

No 1993. līdz 1996. gadam N. Krapsis ieņēma amatu kā Valsts policijas Jūrmalas pilsētas policijas pārvaldes Ceļu policijas nodaļas inspektors – ceļu policijas dežurants. No 1996. gada līdz 2000. gadam turpinājis dienestu kā Valsts policijas Rīgas pilsētas Galvenās policijas pārvaldes Ceļu policijas bataljona inspektors, bet no 2000. līdz 2003. gadam kā šī bataljona rotas komandiera vietnieks.

N. Krapsis no 2003. gada strādājis kā Valsts policijas Jūrmalas pilsētas policijas pārvaldes Ceļu policijas nodaļas priekšnieks. Bet no 2007. – 2008. gadam N. Krapsis bijis Valsts policijas Rīgas pilsētas Galvenās policijas pārvaldes Ceļu policijas nodaļas priekšnieks.

No 2008. gada līdz 2011. gadam viņš ieņēma amatu Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Satiksmes administratīvo pārkāpumu izskatīšanas birojā kā biroja priekšnieks.

Savukārt no 2013. gada 1. jūnija N. Krapsis tika iecelts par Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieku, Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieku.

Dienesta laikā N. Krapša ieguldījums darbā novērtēts ar vairākiem augstiem apbalvojumiem, tostarp par ieguldījumu Latvijas valsts iekšējās drošības un sabiedriskās kārtības uzturēšanā un nostiprināšanā viņš apbalvots ar III šķiras Viestura ordeni.

Avots: vp.gov.lv/

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top