Norisināsies “333” dragreisa sacensības un iespaidīgs 3D dronu šovs


Norisināsies “333” dragreisa sacensības un iespaidīgs 3D dronu šovs
Publicitātes

Jau 10. oktobrī no plkst. 14.00 līdz 22.00 sporta kompleksā “333” norisināsies dragreisa sacensības, kurās varēs piedalīties ikviens interesents, kam ir autovadītāja apliecība un vēlme parādīt sava auto jaudu.  

Atbilstoši klasiskajiem pirmsākumiem, dragreisa taisne arī  “333” trasē būs astodaļjūdzes jeb 201.168 m gara. Sacensību ietvaros pirmās divas stundas tiks atvēlētas brīvajiem treniņbraucieniem, tālāk sekos divi kvalifikācijas braucieni. Pēc kvalifikācijas kopvērtējuma dalībnieki tiks salikti progresīvā izslēgšanas shēmā (vai nu 16 vai 32, atkarībā no auto skaita) pa pāriem un startēs izslēgšanas braucienos, līdz nonāks līdz uzvarētājam.

Sacensības tiks vērtētās septiņās klasēs (no A līdz G), kas dod iespēju piedalīties gan  jaunajiem braucējiem ar ne tik jaudīgām automašīnām, gan sievietēm, kam atvēlēta atsevišķa klase, tādējādi nodrošinot līdzīgāku spēku samēru un vērtējumu.

Publicitātes foto

Kā organizatori skaidro: “Dragreiss nav tikai paātrinājuma sacensība starp diviem automobiļiem, tā ir cīņa arī starp pilotiem – viņu reakcijas laiku un spēju panākt visefektīvāko paātrināšanos.”

Organizatori aicina ikvienu braukt gribētāju notestēt savu auto drošā trasē, saņemot adrenalīnu devu un nebaidoties par savu drošību. Lai gan jāatceras, ka jāievēro drošība un trases lietošanas noteikumi, jo trasē nedarbojas OCTA, savukārt KASKO apdrošināšana darbojas tikai tajā gadījumā, ja tā noformēta ekstremālai braukšanai.

Savukārt, apmeklētājiem būs iespēja sajust īstu dragreisa sacensību garšu, redzēt kā spēkojas automašīnas ar dažādu jaudu – no vienkāršām ielas mašīnām līdz jaudīgākajiem PRO klases superkāriem. Kā arī, baudīt izbaudīt elpu aizraujošu nakts brīvdabas Dronu šovu, kura laikā gaisā pacelsies 50 droni un veidos 3D figūras.  

Programma Drone Show ļaus ikvienam, kam ir bezpilota lidaparāts, ambīcijas un horeogrāfs, izveidot prātu aizraujošus bezpilota lidaparātu šovus. Drone Show Software by SPH Engineering ir Rīgā bāzēts UgCS programmatūras izstrādātājs un bezpilota gaisa sistēmu integrācijas pakalpojumu sniedzējs. 

Pasākuma laikā darbosies 333 CAFE, kur būs iespēja iegādāties siltas pusdienas un dažādus dzērienus. Savukārt kartingu trasē varēs izbraukt ar kartingu par darba dienas cenu – 12Eur/8min. Laicīgi piesaki braucienus “333” informācijas centrā, zvanot pa tālruni 29 555 333.

Svarīga informācija!

“333” Dragreisa sacensībās iespējams pieteikties un veikt dalības maksu arī elektroniski. Vairāk informācijas, nolikumu un reģistrācijas anketu meklējiet “333” mājas lapā.

Dalībniekiem, reģistrējoties internetā līdz 8. oktobra plkst. 23.59 ieejas maksa ir 20 Eur, taču uz vietas “333” trasē pirms sacensībām ieejas maksa būs 25 Eur (ja būs brīvas vietas). Apmeklētājiem ieejas maksa ir 6 Eur; jauniešiem no 12 līdz 16 gadiem – 4 Eur, bet bērniem līdz 12 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja ir bez maksas.

Jāņem vērā, ka nepiemērotu laika apstākļu gadījumā (lietus, migla, negaiss, u.c.) rīkotājiem ir tiesības sacensības atcelt, pārcelt, vai rīkot to citā datumā, par to informējot sporta kompleksa “333” mājas lapā. Plašāka informāciju par sacensību norisi un tehniskajiem jautājumiem uzzini mājas lapā vai zvanot pa tālruni 22469491

Publicitātes foto
Avots: sadursme.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: [email protected]. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa:

Hide picture