Seko mums

CSNg

Nopietna avārija Baložos: Viens no spēkratiem norakstāms

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Trešdien, 28.oktobrī Ķekavas novadā Baložos notikusi divu automašīnu sadursme. Tās rezultātā viens auto vedams uz autoservisu, bet otrs -autokapsētu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Trešdien dažiem autovadītājiem nu dien nebija tāds darba dienas iesākums, kuru varētu vēlēties vēlreiz piedzīvot. Steigas rezultātā kāds “Volkswagen” vadītāja Baložos, izgriežoties no Ezera ielas, nepamanīja, ka pa Rīgas ielu strauji tuvojas “Lexus” spēkrats. Automašīnas “Lexus” vadītājs sajuta triecienu automašīnas sānā, kā rezultātā vadītājs iebrauca kokā. Viņam blakus nonāca arī pati “Volkswagen” vadītāja notriecot ceļa zīmi. Vietējā sētniece pastāsta, ka avārijas konkrētajā vietā notiekot bieži un galvenokārt tāpēc, ka tiek pārkāpts ātruma ierobežojums.

“Te ir vispār tāda vieta, ka te mašīnas drāžas tā kā nenormālas no rīta. Jo te ir gājēju, bērniņi iet uz skolu. Cits laiž, cits nelaiž un skrien. Nu kaut kā nebūt tiek pāri šitai gājēju pārejai un tad uz 100 kilometriem stundā dod vaļā projām, ka nemetas,”

saka sētniece.

Raidījumam vietējie iedzīvotāji vēsta, ka pašvaldības darbinieki bieži manīti braukājam un uzturam kārtību, tomēr visi būtu priecīgi Baložos biežāk redzēt patrulējam tieši Ceļu policistus. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: sadursme.lv / Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top