Nopērkot “BMW”, skolotājai jāiegulda remontā vēl 4000 eiro


Nopērkot “BMW”, skolotājai jāiegulda remontā vēl 4000 eiro
Ekrānuzņēmums, Bez Tabu

Bērnudārza skolotāju, Evitu pamatīgi apmāna, jo tikko iegādātais “BMW” spēkrats ir tik sliktā stāvoklī, ka tā remonts izmaksā līdz pat 4 000 eiro, vēsta raidījums “Bez Tabu”.

Sievietes mājaslapā autoselect.lv aizpildījusi pieteikumu, un jau nākamajā dienā atnācis apstiprinājums kārotā spēkrata iegādei, kurš maksā 5 600 eiro. Evita stāsta, ka uz vietas auto pārdevēji neesot ļāvuši veikt testa braucienu, kā arī esot liegta iespēja automašīnu nogādāt pašas izvēlētā servisā, lai pārbaudītu tās stāvokli. Autoplača darbinieks norādījis, ka iespējams izbraukt pavisam nelielu posmu turpat pie blakus tirdzniecības vietai, taču Evita esot jāsēž pasažiera krēslā. Evita pamanījusi, ka panelī deg 4×4 un ABS paziņojumi, taču nodomājusi, ka tas norāda šo funkciju esamību automašīnā.

Ekrānuzņēmums, Bez Tabu

Sieviete tomēr nolēma iegādāties noskatīto “BMW 530”. Pēc dokumentu nokārtošanas CSDD aizbraukuši atpakaļ uz autoplaci, kur, pirmo reizi apsēžoties pie stūres, jau atklājusi pirmo defektu- neesot iespējams noregulēt spoguļus. Aizvedot automašīnu uz servisu, atklājušās vēl daudzas nepilnības. Arī šobrīd automašīna atrodas servisā. “Bez Tabu” kopā ar Evitu devās pie auto tirgotāja SIA ”MKR Capital”.

“Mēs sarunājām, ka jūs aizbrauksiet uz savu servisu, kur uztaisīs defektācijas aktu, atsūtīsiet man tāmi, mēs to segsim. Ir pagājis laiks, tāmi neesat atsūtījusi. Atsūtiet darbu tāmi, kā mēs vienojāmies,”

saka Mārtiņš Mālnieks, auto pārdevējs.
Ekrānuzņēmums, Bez Tabu

Savukār pēc tam īsziņās Mālnieks norāda, ka tiks remontēts tikai tie defekti, kas konstatēti sākumā. ”Pagaidiet, jūs gribējāt jaunu auto nopirkt? Ja tā, tad vajadzēja iet uz salonu un pirkt jaunu. Šis ir lietots auto, ar to ir jārēķinās. Nevis tagad uz to, ka pasaucāt “Bez Tabu”, jūs šantažēsiet, lai taisu jums jauna auto stāvokli,” īsziņā raksta SIA ”MKR Capital” pārstāvis Mālnieks.

Ekrānuzņēmums, Bez Tabu

Evitas meistars aprēķinājis, ka, lai mašīnu savestu pilnā kārtībā, remontdarbi varētu izmaksāt nepilnus 4 tūkstošus eiro. Auto tirgotājs kategoriski atsakās šādu summu segt. Latvijas Auto asociācijas prezidents norāda, ka Evitai jau sākotnēji vajadzēja izvairīties no darījuma veikšanas, jo netika ļauts spēkratu nogādāt servisā diagnostikai. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Bez Tabu” sižetu.

Avots: sadursme.lv / Bez Tabu

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

12
Izsaki savas domas...

avatar
11
1
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12
JānisStarryVadimsDisasterxJānis
Newest Oldest Most Voted
Deniss
Guest
Deniss

Uzreiz vajadzēja iet pie patērētāja aizsardzības dienesta

Vārds
Guest
Vārds

Evita pamanījusi, ka panelī deg 4×4 un ABS paziņojumi, taču nodomājusi, ka tas norāda šo funkciju esamību automašīnā.🤣👌

Jānis
Guest
Jānis

Skolotāja! Mūsu bērni ir drošās rokās.

Alex
Guest
Alex

Arī es no e-mobile pasūtīju automašīnu (5k eur) no Rietumeiropas. Viņi nepārbaudīja VIN un tehnisko stāvokli. Es samaksāju apmēram 3k eiro, lai visu salabotu. Briesmīga pieredze, bet es zinu, ka tā ir mana vaina.

verotajs
Guest
verotajs

manas domas auto tirgoni krapnieku uz sibiriju nevar sutit putins tadus subjetus nenems pasam pietiek mantu aprakstit ari nebut ieteicam tur ari krapnieki mantas naudas tikotaji vienkarsi 2000 sabiedriskais darbs lasit usmekus pie origo kada bomzi sturi un slaucit lai atpelna sazakto

Janis
Guest
Janis

Kādēļ jāpēk nobraukt premium? Te vaina gan pārdevējam, kas iesmērē, gan pircējai par savai rocībai neatbilstoša auto iegādi…

benchiks
Guest
benchiks

zajebisj, chotka

alice
Guest
alice

❤Meitenes seksam jūsu pilsētā ❤ Link – togetherforever.website

Jānis
Guest
Jānis

Risinājums šajā situācijā būtu:

Normāls Pārdevējs atgriež visu summu ieskaitot visus izdevumus un patur 500 eiro par diagnoztiku(lietošanu, īri vai sauc kā gribi).

Domāju ka pavisam normāli šajā situācijā, jo vaina jāuzņemas abiem.
Skolotājas kritiskā domāšana zem jebkuras kritikas… laikam būs iemīlējusies. 😀

Disasterx
Guest
Disasterx

Tā tad nu jaunums, uz autoplača tikai grabažu nopirksi. Pie tam ja vēl neļauj pārbaudīt, uzreiz būtu jābūt skaidrs, kad kaut kas nav kārtībā un pārdevējs negrib lai tas atklājas

Vadims
Guest
Vadims

Gan jau arī Rumbulas uzraviens 😁😁

Starry
Guest
Starry

Tas tak slavenais Mālnieks ar saviem šrotiem. Turieties pa gabalu no viņa un nevienu eiro viņam neskaitiet. Lai nomirst viņu krāpnieciskais bizness. Ja samaksājāt viņam, tad zini, ka naudas atgriešana būs grūts pasākums bez tiesas sprieduma. Un iesaku nebaidīties no tiesas izdevumiem. Šitam fruktam sen jau būtu jāpūst cietumā.

Citi šobrīd lasa: