No tirdzniecības atsauc bērnu autosēdeklīti “Kinder Kraft MINK”


No tirdzniecības atsauc bērnu autosēdeklīti “Kinder Kraft MINK”
Foto: ptac.gov.lv

Ražotājs “4Kraft Sp. z o. o.” atsauc bērnu autosēdeklīti “Kinder Kraft MINK”. Ražotājs konstatējis, ka viena no roktura stiprinājuma daļām var kļūt vaļīga, tādējādi nesot bērnu sēdeklītī, var atdalīties sēdeklīša rokturis un bērns var izkrist no sēdeklīša, gūstot ievainojumus, informē “Patērētāju tiesību aizsardzības centrs” (PTAC) .

Patērētāji tiek aicināti pārbaudīt viņu rīcībā esošā autosēdeklīša modeļa un partijas numuru, kas norādīts uz autosēdeklīša apakšējā daļā atrodamās etiķetes. Ar “A” ir apzīmēts modeļa numurs, savukārt ar “B” – partijas numurs.

Publicitātes foto

Atsaukti tiek modeļu numuri: KKFMINKBLK0000, KKFMINKBLK00BS, KKFMINKGRM0000, KKFMINKGRM00BS, KKFMINKGRY0000, KKFMINKGRY00BS, KKFMINKNAV0000, KKFMINKNAV00BS, ar šādiem partijas numuriem: KK20190314 – KK20190630.

Patērētāji, kas ir konstatējuši, ka ir iegādājušies šādu autosēdeklīti, ar kādu no norādītajiem modeļu un partijas numuriem, tiek aicināti aizpildīt ražotāja sagatavoto pieteikuma formu. 

Savukārt jautājumu gadījumā patērētāji tiek aicināti sazināties ar ražotāja klientu apkalpošanas nodaļu, izmantojot elektroniskā pasta adresi “[email protected]”.

Avots: ptac.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: