Seko mums

Aktuāli

No šodienas pieaugs biļešu cenas vilcienos un reģionālo maršrutu autobusos

2019. gada 6. decembrī Sabiedriskā transporta padome nolēma, ka no šodienas, 2020. gada 15. janvāra reģionālo maršrutu autobusos biļetes cena pieaugs par 10 centiem, bet vilcienos – par 10 vai 20 centiem (atkarībā no reģiona). Vienlaikus braucieniem vilcienos tiks palielināts atlaižu klāsts, tajā skaitā kļūs lētākas elektroniski iegādātās biļetes.

Reģionālās nozīmes maršrutu tīklā pa dzelzceļu ir noteikts šāds braukšanas maksas palielinājums:

  • 0.10 euro apmērā, kur braukšanas maksa šobrīd nepārsniedz 1.90 euro;
  • 0.20 euro apmērā, kur braukšanas maksa līdz 15. janvārim ir no 1.90 euro (ieskaitot).

Elektroniski pārdotajām viena brauciena biļetēm ar braukšanas maksu, sākot no 2.10 euro (ieskaitot), tiks piemērota atlaide 10% apmērā, savukārt e-biļetēm, kuru cena ir zemāka par 2.10 euro, atlaide saglabājas 5% apmērā.

Šī atlaide tiks piemērota arī tām biļetēm, kurām jau ir citas atlaides, tai skaitā 3+ Ģimenes biļetei ar 50% vai 90% atlaidi, biļetei turp un atpakaļ un bagāžas biļetei turp un atpakaļ. Savukārt, abonementa biļetes braucieniem vilcienos arī turpmāk būs ar atlaidi līdz pat 46%.

Gan starppilsētu, gan vietējās nozīmes maršrutos maksa par braucienu autobusā pieaugs par 10 centiem. Pasažieriem arī turpmāk būs iespēja iegādāties abonementa biļeti, maksājot par braucienu lētāk – braucienam autobusos tā nodrošina atlaidi 10%, 15%, 20% apmērā.

Iedzīvotāji, kuri autobusa vai vilciena abonementa biļeti iegādājušies pirms 15. janvāra, varēs to izmantot līdz derīguma termiņa beigām.

Avots: pv.lv un liepajniekiem.lv
avatar

Jaunākais

To Top