Seko mums

Satiksmes drošība

No Imantas līdz Babītei izbūvēts gājēju un veloceļš

Gar autoceļu Imanta–Babīte (V20) izbūvēts gājēju un veloceļš, informēja Latvijas valsts ceļi.

Gājēju un velosipēdistu ceļš izbūvēts posmā no Slokas ielas un Kurzemes prospekta krustojuma Imantā līdz Babītei kopumā 2,5 kilometru garumā līdz pat Rīgas apvedceļam A5 (Salaspils–Babīte) un tālāk līdz pagriezienam uz Kleistu ielu Babītē izbūvēts gājēju un velosipēdistu celiņš.

Vēl projektēšanas stadijā šī gājēju un velosipēdistu ceļa iespējamie risinājumi tika apspriesti ar pilsētplānošanas speciālistiem un velobraukšanas aktīvistiem. Autoceļa brauktuve būvdarbu laikā netika skarta, visā veloceļa garumā izbūvēts apgaismojums, gar celiņu uzstādīti soliņi.

Gājēju un velosipēdistu ceļa projektu izstrādāja SIA Vertex projekti, būvdarbus veica SIA Strabag par līgumcenu 695 tūkstoši eiro (ar PVN).

Avots: Latvijas Valsts ceļi

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
JezupsJānis
Newest Oldest Most Voted
Jānis
Guest
Jānis

es jau cerēju. akal hibrīds. ar velo pa tadiem noteikti var braukt velobraucēji=kājāmgāgeji. ja tavs ātrums ir 10-15 km/h tad tadam ir labi. lidz ko tu brauc jau 20-30 tad tadiem braucējiem tie ceļi neder jo tur staigā ar suņiem un bernu ratiņiem berni skraida kompanijas aiznem visu ceļu un dzērāji klunkure noo vienas malas uz otru

Jezups
Guest
Jezups

Rubiks taču viņu jau 1986.gadā uzbūvēja……


Jaunākās

To Top