No ielām pazudīs “Bolt” nomas elektriskie skrejriteņi


No ielām pazudīs “Bolt” nomas elektriskie skrejriteņi

Uzņēmums “Bolt” savā Facebook.com sociālā tīkla vietnē informē, ka no oktobra Rīgas ielās vairs nebūs manāmi “Bolt” firmas elektriskie skrejriteņi. Pauze būs īslaicīga – vien līdz pavasarim, kad laikapstākļi atkal būs piemēroti braucieniem ar elektroskrejriteni.

“Mēs ļoti priecājamies, ka mūsu klienti novērtēja un aktīvi izmantoja elektroskejriteņu servisu. Vasaras sākumā pakalpojumu uzsākām ar 100 elektroskrejriteņiem, taču pēc tam, kad pieprasījums un elektroskrejriteņu popularitāte auga, mēs skaitu palielinājām līdz 500. Mums ir jāņem vērā Latvijas klimata īpatnības un mūsu klientu drošība, tāpēc šobrīd elektroskejriteņu serviss tiks slēgts līdz nākamā gada pavasarim,” informē “Bolt” reģionālais vadītājs Latvijā Kārlis Ķezberis.

Atgādināsim, ka šīs vasaras izskaņā pēc vairākiem ceļu satiksmes negadījumiem un iedzīvotāju sūdzībām aktualizējās jautājums par elektroskrejriteņu lietošanas noteikumiem. 9. septembrī Satiksmes ministrijā (SM) eksperti vienojās par vairākiem priekšlikumiem, kas regulētu elektrisko skrejriteņu vietu ceļu satiksmē. 19. septembrī ar priekšlikumiem tika iepazīstināta Ceļu satiksmes drošības padome. Paredzēts, ka regula stāsies spēkā nākamā gada pavasarī.

 “Bolt” (līdz 2019. gadam “Taxify”) ir  starptautisks transporta tīklu uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Tallinā, Igaunijā. Uzņēmums izstrādā un piedāvā “Bolt” mobilo lietotni, kas ļauj izsaukt taksometru vai privātu autovadītāju. “Bolt” piedāvā arī koplietošanas motociklu un elektrisko skūteru nomu, kā arī ēdienu piegādes pakalpojums.

Avots: Bolt, db.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: